Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: przypal z AA

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    macau millions, 282$, piata reka turnieju, bez readow, poza generalnymi pogladami na temat gry azjatow.

    stacki po 10 000, blindy 25/50
    hero utg+1 AA


    utg limp, hero raise do 100 ****hero jeszcze sie nie obudzil chyba, a poprzedniej nocy gral 10/20 HKD cashgame i myslal ze izoluje do 5bb. epic fail.**** mp2 raise do 250, foldy do hero. hero mysli 'uffff, uratowany' i raisuje do 1000, mp2 call.

    pula jakies 2100, flop Axx bez drawow, hero check, MP2 bet 1200. hero ???

    call, ch turn ?
    call, dbet turn ?
    raise i liczymy na AK u MP2 ?

  2. #2
    Dołączył
    May 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    5
    Wybieram bramkę nr jeden.Od AK i tak dostaniemy akcję na turn , od KK pewnie też. A donkbet ?Villain musiałby mieć jakiś read na to , że ma do czynienia z donkiem...w zasadzie ten limp-raise może nam pomóc - z tym , że donk najczęściej zlimpuje tu asy. Także nie ma co kombinować imo. Po RR wątpię czy wypłaci coś innego niż set.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja bym zagrał c/c flop i c/r turn, z żadnej lini nie wyciąniemy tu dużo value, jeżeli board jest suchy, wydaje mi sie jednak ze z tej najwiecej

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dobrze Simon gdzieś napisał: "Ludzie temat jest high stakes MTT, a gra idzie jak w donkamencie za $5"

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Dobrze Simon gdzieś napisał: "Ludzie temat jest high stakes MTT, a gra idzie jak w donkamencie za $5"
    dzieki, wiem ze zjebalem (patrz tytul), pytanie co zrobic pozniej. akurat podwojenie w 1 levellu niewiele znaczy, ale zawsze byloby milo.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    call flop i raise turn lub bet po checku (nawet bez drawow).