Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pomyślałem, że może pora już ze standardowych rang użytkowników:
    Junior Member, Member i Senior Member, przejść na jakieś bardziej pokerowe, na razie wymyśliłem coś takiego:

    Donk
    Fish
    Regular
    Grinder
    Shark

    Jak macie jakieś pomysły, propozycje to będę wdzięczny za info w tym temacie.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Rozumiem, ze pajac ktory ma 4k postow bedzie uwazany za sharka, a potem nowicjusz po przeczytaniu jego debilnej rady bedzie postepowal podobnie bo to napisal shark ?

    Generalnie jestem przeciw, po co to? nic nie zmieni, lepiej jest jak jest

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Doliemu chyba bardziej chodziło o staż na forum, a nie ilość postów. Mi tam to obojętne, nie zawracam sobie głowy pierdołami

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pi - ar fail : nie ma to jak nazywac nowych klientow fiszami i donkami

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    pi - ar fail : nie ma to jak nazywac nowych klientow fiszami i donkami
    Dla mnie rangi są bez sensu, ale skoro już są to faktycznie 82rott ma rację, te są zbyt surowe
    Proponuję coś w stylu:
    Płotka
    Leszcz
    Karp
    Szczupak
    Rekin

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    A mi bardzo sie podoba pomysł Doliego. Dodaje to smaczku forum. I nie bądzmy dziećmi że ktoś sie bedzie obrażał za donka czy fisha. Na wielu forch o różnych tematykach są własnie takie statusy dla ludzi o małej ilości postów. No i czym wiecej rang tym zabwaniej. Dodał bym jeszcze wielkiego Szu Mechanika moze boga pokerai wiele innych nawiazujacych do pokera.
    Co do argumentu ze to spowoduje że ludzie bedą nabijac posty w pogoni za rangami to odpowiedz jest taka że admini powini kasowac nie merytoryczne posty. A w bocznicy posty nie sa liczone.
    Reasumując jestem jak najbardziej ZA. Choc sam udzielam sie zadko na forum (raczej czytam niz pisze)

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Choc sam udzielam sie zadko na forum (raczej czytam niz pisze)
    myslalem, ze od czytania ortografia tez wchodzi

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    ja jestem za

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    82rott własnie o takich nic nie wnoszacych postach mówiłem zeby je kasować.
    Jak bys czytał to moze bys wiedział o czyms takim jak dysortografia. Ale lepiej trollowac na forum.
    Tak, mój post też jest do kasowania

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    stary, w zyciu sie nie przyczepilem do ortografii na forum, po prostu twoje kombo mnie rozlozylo. peace.

    a zeby nie byl totalny offtop - przydaloby sie jakies merytroryczne kryterium wysokiego statusu, jak na przyklad pooh-bah na 2p2. ale w sumie tu juz malo kto sie udziela w strategii (szkoda). jak ktos naprawde chce sie zajac pokerem to angielskie fora sa obowiazkowe na dluzsza mete i niestety to forum chyba zostanie lokalna tablica ogloszeniowa plus miejscem rozmow ludzi, ktorzy i tak sie znaja w realu.