Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    13
    Witam co sądzicie o everestpoker jestem początkujący wiec jeszcze nie wpłacałem tam żadnej kasy bo wyczytałem na necie że est tam straszny soft co to jest soft i tutaj na forum znalazłem jeszcze to

    (( Texas Calculatem Takie programy przydatne są dla początkujących graczy, którzy mają problemy z outami/oddsami itp )) co to jest outami i oddsami może gdybym wiedział co to znaczy nie miał bym z tym problemu ? i jakie są szanse na wygranie turnieju nie używając tego programu ja gram w turniejach darmowych na zwiększenie bankrola ale nie daje rady później uzbieram około 30tyś i po przerwie zostają sami dobrzy czyli mają po 50k 60k czy to oznacza ze oni używają tych kalkulatorów ? bo grając z nimi przegrywam każde starcie fajnie by było jak by mnie ktoś troszkę oświecił ;] Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    soft = software pokerroomu
    outy ? oddsy ? Wujaszek google chętnie pomoże

    to czy ktoś wygrywa czy przegrywa zależy głównie od jego umiejętności . Rożnego rodzaju programy są często pomocne ale nie są konieczne.

    poczytaj sobie o podstawowych strategiach dla późnych etapów turnieju( ponownie wujek google wskaże drogę ).