Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Witam,

    Chciałbym zaprosić Was na pierwszy Olsztyński Festiwal Pokerowy, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia (27-29.08.2010 r.). Gramy legalnie pod patronatem Olsztyńskiego Stowarzyszenia Pasjonatów Pokera Sportowego!

    Nasz Festiwal to m.in:
    - Trzy dni pokerowych zmagań, w tym dwudniowy, deepstackowy Main Event ze składką członkowską 220 zł i szacowaną liczbą graczy 80-100!
    - Player's Party w sobotnią noc - organizowane w pubie Carpenter Inn na Starówce, darmowe dla wszystkich graczy, z opcją na afterparty w jednym z night clubów lub na plaży miejskiej
    - Piłka nożna, siatkówka, paintball, plażowanie - jako organizatorzy pomożemy Wam naprawdę dobrze bawić się w przerwach między karcianymi pojedynkami.
    - Szansa na poznanie najpiękniejszego campusu akademickiego w Polsce! Na uczestników naszego Festiwalu czeka pula pokojów w Domu Studenckim, noclegi 30 zł/doba, z legitymacją studencką 20 zł za noc.


    Pełen plan Festiwalu, informacje niezbędne dla przyjezdnych i możliwość rejestracji online znajdziecie na:
    http://www.poker.olsztyn.pl

    Do zobaczenia przy stołach!

    Paweł Matłoka
    Olsztyńskie Stowarzyszenie Pasjonatów Pokera Sportowego




  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Festiwal został odwołany:

    "Z przykrością informuję, że jestem zmuszony odwołać Olsztyński Festiwal Pokerowy. Zostałem dziś wezwany do Urzędu Celnego w Olsztynie, gdzie postawiono mi zarzut nielegalnej organizacji gry hazardowej. Osobom, które uczestniczyłyby w Festiwalu również zostałyby postawione zarzuty.

    Oświadczam, że zawsze działałem w granicach prawa. Inicjatywy takie jak Festiwal Pokerowy są wpisane w działalność regulaminową Stowarzyszenia, które od pół roku funkcjonuje legalnie przy Urzędzie Miasta Olsztyn. W organizowanych przeze mnie turniejach nie ma wpisowego, ani jakichkolwiek nagród. Wszystkie spotkania były otwarte jedynie dla członków organizacji, imprezy miały charakter hobbystyczny. Niezależnie od tego, poker w odmianie Texas hold\'em nie powinien być uznawany za grę losową w rozumieniu Ustawy o grach hazardowych, ze względu na brak istotnego czynnika szczęścia dla wyników uzyskiwanych przez graczy w dłuższej perspektywie czasu.

    Mimo że sam nie czuję się winny, nie mogę narażać członków ani partnerów Stowarzyszenia na odpowiedzialność karną. Do czasu wyjaśnienia sprawy nie będę organizował żadnych turniejów. Decyzja jest nieodwołalna. Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was zaplanowało sobie weekend pod kątem Festiwalu. Sam poświęciłem ogrom czasu na jego organizację. Mogę Was jedynie przeprosić w imieniu własnym i innych organizatorów.

    Paweł Matłoka

    Przedstawiciel Olsztyńskiego Stowarzyszenia Pasjonatów Pokera Sportowego.

    PS. Jeśli ktoś z przyjezdnych mimo wszystko będzie chciał odwiedzić Olsztyn, piszcie proszę na pawelmatloka@gmail.com. Oprowadzimy Was, zorganizujemy imprezę, plażowanie, czy piłkę."