Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie ciekawi mnie probka, ile tych AK tam jest zmierzonych? te cyferki to jak rozumiem np. -0,84xBB (Big Bet??). Co do tego co to wskazuje? Prawde mowiac, moze wskazywac ze zle grasz AK na flopie gdy podbijasz przed flopem, i mysle ze to predzej znaczy wlasnie to niz ze AK przed flopem bardziej oplaca sie limpowac niz podbijac.

  2. #32
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    No wlasnie ciekawi mnie probka, ile tych AK tam jest zmierzonych? te cyferki to jak rozumiem np. -0,84xBB (Big Bet??). Co do tego co to wskazuje? Prawde mowiac, moze wskazywac ze zle grasz AK na flopie gdy podbijasz przed flopem, i mysle ze to predzej znaczy wlasnie to niz ze AK przed flopem bardziej oplaca sie limpowac niz podbijac.
    Wiatm
    Z pewnosia masz racje,
    Przejrzalem troszke dokladniej PT i tak jak sobie zdaje spraawe , problemy sa gdy po rajsie do gry wchodzi 1 czy 2 osoby.
    Nie potrafie grac krotkich rak.

    A jak gram na flopie po AK rajsowym ?

    Sprawdzam jeszcze na flopie , a pozniej raczej odpuszczam (szczegolnie gdy na flopie jest ze mna 4 osoby lub wiecej).
    Gram na 0,25/0,50 i na 10 osobowych tam blefowanie raczej nie ma sensu .


    P.S.
    A probka to AK -160 rozdan
    AK suit 60 rozdan
    BB to big bet

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    ciekawi mnie jedno ...
    jak siędzisz i grasz to z kartką i ołówkiem i zapisujesz każe rozdanie czy masz jakieś bardziej "fajne" metody robienia "próbek" ?


    :shock: a no i wyraziłem swoją opinie na ten temat w "gożkich żalach" :shock:

  4. #34
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    ciekawi mnie jedno ...
    jak siędzisz i grasz to z kartką i ołówkiem i zapisujesz każe rozdanie czy masz jakieś bardziej "fajne" metody robienia "próbek" ?

    :
    Nie no co ty . ołowek ???
    Ja wole dlugopis , trudniej go wytrzec ))

    A tak powazniej .
    Jest taki programik PT.
    Mozesz sobie nawet ustawic automat i on powiedzmy co 20 minut bedzie sciagal z PS twoja historie rak.
    I tylko tyle, zednych tajemnych sposobow nie ma

    pzdr

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    No moze nie smierdzi! Ale jak ktos nie lubi przegrywac z AA, KK, QQ...czy AKs itp. zbyt czesto to raczej powinien pograc NL. Ja tak zrobilem mimo, ze nie narzekam z zarobkow na limicie. Jednak to zbieranie, czesto niezaleznie od stawek troche mnie zniechecilo.