Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, to moze uporzadkujmy zeby nie bylo, jakich graczy najbardziej chcialbym miec przy stole:

    1. Loose passive
    2. Tight passive
    3. Loose Aggresive
    4. Tight Agressive

    Jezeli mialbym miec jednego, dwoch graczy loose aggresive, to wolalbym ich niz tight passive, i miec ich przed soba.

    Dla tych ktorzy sie gubia loose znaczy ze gracz gra z duza iloscia startowych rak, tight oznacza gracza ktory dosyc dobrze wybiera startowe rece. Passive i agressive - oznaczaja stopien agresji, czyli jak bardzo lubi podbijac.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Jezeli mialbym miec jednego, dwoch graczy loose aggresive, to wolalbym ich niz tight passive, i miec ich przed soba.
    Sytuacja gdzie bedziesz miewal w rozdaniu dwie agresywne osoby to juz tight/aggresive Takich tez nalezy unikac. Chyba, ze mowisz o sytuacji gdzie przy pasywnym stole bedzie siedzialo dwoch loose raise'row* to co innego, ale wtedy definitywnie dajemy reraise z AKo.

    * loose raiser - gosc podbijajacy przed flopem z np. Axo, KJo, itp. (dla tyh co nie wiedza )

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez "Viper_x
    Sytuacja gdzie bedziesz miewal w rozdaniu dwie agresywne osoby to juz tight/aggresive Takich tez nalezy unikac
    Zaczynam sie gubic, powiedzmy ze te dwie agresywne osoby podbijaja z JTs, albo KJ. Dalej sa loose/agressive. Ja nie mam zamiaru ich unikac , tylko musze miec bankroll odpowiedni ...

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Moze dokladniej: wg przyjetej przeze mnie termiologi pochodzacej z HPFAP, stol moze byc (tak jak pisales):

    1. Loose passive
    2. Tight passive
    3. Loose Aggresive - unikac
    4. Tight Agressive - unikac

    Na stolach loose aggresive bedziesz mial zawsze dwoch baranow podbijacacyh i trzech innych 'callersow'. Jak bedzie ich tylko dwoch to juz stol tight aggresive. A podbijacacy nagminnie z KJo, Axo to loose raiser :lol:

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, ja pisalem o graczach, ty pisales o stolach

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    omg... a ja zawsze siadałem na stoły co się ładnie nazywały :shock:

    .. silly me :twisted:

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Niezmienia to faktu, ze z AKo walimy raise/reraise

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    24
    BlaCha, jesteś moim ulubieńcem

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Natalia!
    BlaCha, jesteś moim ulubieńcem
    hehe, miło mi

  10. #30
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Viper_x
    Niezmienia to faktu, ze z AKo walimy raise/reraise
    Witam
    Wracajac do tematu rajse czy nie rajse .
    Male zestawienie

    AKs - 0,84 - 0,42
    AK + 0,23 + 0,30
    ADs -0,37 + 0,67

    Teraz male objasnienie pierwsz kolimna cyferek to BB , kiedy z danym ukladem rajsowałem
    Druga to BB wynik z uzwgledniem zarowno wczesniejszego agresywnego grania tych ukladow i pozniejsza zmian podejscia do tych gier

    Wynik wskazuja jednak , ze nie rajsowac ( brzmi jak herezja ) ale wynik mowia same za siebie. Ta roznica blaby jeszcze wyrazniejsza , gdybyn podzielil te gry na dwa okresy .

    Byc moze probka jest za mala < ( gdzie wpadl mi w oczy tekst, iz najmniejsza probka powinno byc 30 000 rozdan )

    Co o o tym myslicie ??

    pzdr

    P.S. oczywiscie to wszystko tyczy sie limit , na NL sie nie znam