Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Niby raise ma za zadanie wyrzucic wprzypadkowych graczy , ale czy na niskich limiatch i na duzyc stolach to sie udaje ??
    1. Nigdy nie wyrzucisz wszystkich leszczy z rozdania, zreszta o to chyba chodzi.
    2. Druga sprawa to ilu leszczy zostanie z toba po raise na flopie.
    3. Jak nie wyrzucisz kilku leszczy dajac raise przed flopem to raczej nie wyrzucisz ich po flopie.

    Podsumowujac: jezeli raise przed flopem nie wyrzuca graczy lub wrecz odwrotnie zwabia ich duza pula (najczesciej w takich wypadkach po flopie czeka cie mnostwo reraise ze strony goniacych za pula leszczy) - twoje raise jest tak samo zle, jak i twoja obecnosc przy tym stole. Chyba, ze pokera traktujesz jak jedna z gier hazardowych.

    Duze pule nie zawsze oznaczaja zysk! Takie stoly opisane wyzej znajdziesz (unikaj) glownie na Pacific Poker i w weekendy na Party Poker.

    Jednym słowem jak trafisz do stolu loose/aggresive - odejdz od niego! (jakby co to gram tylko z limitem )

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Viper_x

    1. Nigdy nie wyrzucisz wszystkich leszczy z rozdania, zreszta o to chyba chodzi.
    2. Druga sprawa to ilu leszczy zostanie z toba po raise na flopie.
    3. Jak nie wyrzucisz kilku leszczy dajac raise przed flopem to raczej nie wyrzucisz ich po flopie.
    1. Nieprawda. Na 5/10 (i to na pacific), majac KK podbilem z pierwszej pozycji i caly stol spasowal ( co mnie akurat wcale nie ucieszylo, ale z 2 strony gdybym mial przegrac... )
    3. Nieprawda. Moga grac np na kolor (AXs) i kompletnie chybic pot, moga miec 2 wysokie karty (np.QK), moga probowac trafic flop z connected cards, czy nawet grac z jakimkolwie ukladem w kolorze. Dlaczego uwazasz ze nie spasuja po flopie?

    Cytat Zamieszczone przez Viper_x

    Duze pule nie zawsze oznaczaja zysk! Takie stoly opisane wyzej znajdziesz (unikaj) glownie na Pacific Poker i w weekendy na Party Poker.
    Oj, tu sie bardzo nie zgodze. Pacific Poker, to jedna z lepszych rzeczy, ktora mi sie przytrafila w zyciu.(hahaha) Jak mawiam pacificowi gracze makes happy my bankroll.
    A weekondowe gracze, to czas lowow. Czasami tam poziom jest tak niski...czasami przegrasz z jakims 27...ale to nie wazne Weekend to czas lowow
    Mysle ze przy odpowiedniej grze, przy takiej grze, mozna sie latwo tam wzbogacic (o ile trafimy z karta). Majac nutsa, zdarza sie tam ze gra z nami 6 callerow...to owocuje rozdaniami. Najwyzsze jakie widzialem badz bylem uczestnikiem:
    1/2 pot 86$
    2/4 pot 168$
    3/6 pot 270$
    5/10 pot 278$

    pozdro

    Cytat Zamieszczone przez Viper_x
    Jednym słowem jak trafisz do stolu loose/aggresive - odejdz od niego! (jakby co to gram tylko z limitem )
    Jednym slowem szukaj stolow loose/aggresive

    pozdro

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Soprano

    Z przed kilku minut ze stolika 0.50/1$ NL:

    Dealer: Game #842216154: $oprano wins pot ($136) with a full house, Deuces full of Aces

    No limit rulez

    Soprano
    hah, gratz.

    Limit śmierdzi nudą i starymi ludĽmi :twisted:

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Limit śmierdzi nudą i starymi ludĽmi :twisted:
    Lol, jak dla mnie haslo miesiaca, niezle sie ubawilem ;P Dobre

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha



    Limit śmierdzi nudą i starymi ludĽmi :twisted:
    Zaden pieniadz nie smierdzi :PPPPPP

  6. #16
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Viper_x

    1. Nigdy nie wyrzucisz wszystkich leszczy z rozdania, zreszta o to chyba chodzi.
    2. Druga sprawa to ilu leszczy zostanie z toba po raise na flopie.
    3. Jak nie wyrzucisz kilku leszczy dajac raise przed flopem to raczej nie wyrzucisz ich po flopie.

    Podsumowujac: jezeli raise przed flopem nie wyrzuca graczy lub wrecz odwrotnie zwabia ich duza pula (najczesciej w takich wypadkach po flopie czeka cie mnostwo reraise ze strony goniacych za pula leszczy) - twoje raise jest tak samo zle, jak i twoja obecnosc przy tym stole. Chyba, ze pokera traktujesz jak jedna z gier hazardowych.

    Duze pule nie zawsze oznaczaja zysk! Takie stoly opisane wyzej znajdziesz (unikaj) glownie na Pacific Poker i w weekendy na Party Poker.

    Jednym słowem jak trafisz do stolu loose/aggresive - odejdz od niego! (jakby co to gram tylko z limitem )
    Z twoim ostatnim zdaniem nie zgodze sie wcale , to sa najlepsze stoly.
    Gdyby na pacyfik moznabyloby grac przrynajmniej 3 stoly to bylbym tam czestym bywalcem.
    A szczegolnie w dni turnieju zwanego showdown czy jakos tak.
    Wtedy to chyba 100 % stolika dochodzi do konca ))

    Tylko, ze na takich stolach trzeba byc ultra tight i wykorzystaywac napor graczy.
    Na takich stolach trzeba miec jeszcze wielsza cierpliwosc , ale cierpliowsc jest wynagradzana
    Ja grajac w limita szukam stolow z jak najwieksza ogldalnoscia flopa , najlepiej byloby gdybu to bylo 100 %

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    ja gram tylko limit, w przeciwienstwie do wiekszosci

    Moim zdaniem gra bez raise z mocnym ukladem, to otwarcie sobie furtki do bad beata.

    pzdr
    Niby racja , ja tez tak myslałem . Ale jako, ze w szkole raczej bawila mnie matematyla niz polski to , to takze teraz bardziej wierze cyferka niz temu co ktos napisze

    Bo chyba mam podstawy myslec ze cos nie tak , skoro jak wyzej napisalem. Teoretycznie slabsze uklady i bez rajswoania daja lepsze wyniki
    Byc moze to zbyt mala probka , byc moze blad tkwi w zlym granie flopa.

    Oczywiscie brak rajsowania to narazanie sie na bad beat , ale z trugiej strony pozwoli na lepsze rozegranie pozniejszych pozioow.

    Zobaczymy, zagram kolejna dyche bez rajsowanoa i zobaczymy

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    Ja grajac w limita szukam stolow z jak najwieksza ogldalnoscia flopa , najlepiej byloby gdybu to bylo 100 %

    pzdr

    No na takich stolikach nie lubie grac. Kiedy wszyscy dobieraja do niczego, to ciezko cokolwiek wygrac.
    Ja teraz troche inaczej szukam stolow...Patzre ile ludzie maja kasy i jak widze ze wiekszosc ludzi na stole 3/6 ma po ok 100$, albo po 200$ na 5/10, to wiem ze dobrze trafilem

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja lubie jak duzo ludzi oglada flopy, wtedy gra sie glownie na draw, jak jest mniej graczy wtedy wiekszosc wygranych pochodzi zazwyczaj z najwyzszej pary, a jak wiadomo dobry draw jak dojdzie i wchodzi kupa ludzi to zazwyczaj ladna wygrana, dlatego tez chcialbym grac w grach gdzie ogladalnosc flopa to 100%.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2003
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    35
    Jednym slowem jak lubicie stoly loose/aggresive to znaczy, ze traktujecie pokera jak gre hazardowa i pewnie czesto zdaza sie wam dwa dni wygrywac i trzeciego moczyc to co wygraliscie przez te dwa

    Ja lubie jak duzo ludzi oglada flopy, wtedy gra sie glownie na draw, jak jest mniej graczy wtedy wiekszosc wygranych pochodzi zazwyczaj z najwyzszej pary, a jak wiadomo dobry draw jak dojdzie i wchodzi kupa ludzi to zazwyczaj ladna wygrana, dlatego tez chcialbym grac w grach gdzie ogladalnosc flopa to 100%.
    Szanse na draw'a masz taka sama gdy masz 3 i 10 osob w puli i bez wzgledu na poziom ich agresji. Roznica polega na tym ile kazda szansa cie kosztuje. Najtaniej draw'a zlapiesz na stole z wiecej niz 5 graczami(LOOSE) z niskim poziomem agresji (PASSIVE). Ale pot'a zwiekszasz poprzez raise przed flopem ;P

    Dla mnie liczy sie stabilny pewny zysk, ktory daje dobra gra w polaczeniu z minimalizowaniem przypadkowosci i kosztow.