Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Witam wszystkich,

    na początku się przedstawię, bo nie udzielam się zbyt dużo na forum, jestem raczej typem "czytelnika". Gram w pokera głównie na Paradise Poker, pod nickiem Iknow_you_, który być może będzie znany niektórym forumowiczom. Tyle w ramach malego uwierzytelnienia, bo historia nawet mi wydaje się dość dziwna i nie chcę być uznany za kombinatora.

    Teraz sama historia:
    w niedziele w okolicy godziny 20.15 stracilem polaczenie z serwerem (komunikat: lost connection to the lobby window). Przy próbie kolejnego polaczenia wielokrotnie dostawalem natomiast komunikat:

    Utracono polaczenie z serwerem glównym. jesli srodki nie zostaly przelane, sprobuj sie zalogowac i wylogowac. Jesli napotkasz problemy, skontaktuj sie z dzialem obslugi klienta lub spróbuj ponownie.

    Zapytalem kilku kolegów pokerzystów i przy próbie logowania mieli ten sam komunikat. Nie dzialala równiez poprawnie strona www Paradise. Jednocześnie ci sami koledzy bez problemów logowali się na swoje konta u innych klientów Boss Medii i turnieje ogólnosieciowe przebiegały bez problemu.
    Z Paradise Poker udalo mi sie polaczyc dopiero o 22.15 i okazalo sie, ze odpadlem z wszystkich turniejów, których wpisowe zamykało się w kwocie 180 euro, a były to:

    75 k o 19 polskiego czasu 125+10eur
    5 k hh o 20 20+2eur
    satelita PPT o 20.45 20+2eur

    Tego, ze ostatni turniej sie odbyl kompletnie nie rozumiem, poniewaz po konsultacji z kolegami uznalem, ze to problem calego Paradise. Tymczasem po zalogowaniu trafiłem na końcówkę turnieju, w której uczestniczył nawet jeden gracz z Polski.

    Sprawa została zgłoszona do supportu, ale jak narazie nie mam żadnej konkretnej odpowiedzi, poza tą, że sprawa została przekazana dalej do Boss Medii. Tyle, że moim zdaniem problemy były po stronie Paradise, a nie BM i to od nich spodziewam się zwrotu utraconej kasy, która moim zdaniem należy mi się jak psu kość.

    Do Was mam pytanie, czy kogoś jeszcze dotknęły podobne problemy Paradise w tym czasie, no i może ktoś mi wytłumaczy, jak to możliwe, że ja nie mogłem się zalogować (próbowałem z dwóch laptopów), koledzy z którymi rozmawiałem podobnie, a inni (w tym gracze z Polski grali bez żadnych problemów- zapytałem po udanym logowaniu kolegi, który grał eliminacje do PPT)

    Pozdrawiam,

    Iknow_you_

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez początkujący Zobacz posta
    Do Was mam pytanie, czy kogoś jeszcze dotknęły podobne problemy Paradise w tym czasie, no i może ktoś mi wytłumaczy, jak to możliwe, że ja nie mogłem się zalogować (próbowałem z dwóch laptopów), koledzy z którymi rozmawiałem podobnie, a inni (w tym gracze z Polski grali bez żadnych problemów- zapytałem po udanym logowaniu kolegi, który grał eliminacje do PPT)

    Iknow_you_
    To moglbyc problem 1 dostawcy internetu - czy znajomi korzystaja z takiego samego operatora? np tp,netia lub inne? tylko to mi przychodzi do glowy.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Tak, rzeczywiście wszyscy trzej korzystaliśmy z neostrady, ale dla pewności zaznaczam, że żaden z nas nie miał żadnych innych problemów z połączeniem internetowym. Nie działała jedynie strona Paradise i soft BM (przez klienta Paradise).

    BTW. Na szczęście udało mi się wyjaśnić sprawę z Mateuszem z Paradise i odzyskać pieniądze.