Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    to chyba dobrze ze ma asa? nie obstawiamy go na AK
    A dlaczego nie obstawiamy go na AK? I jeśli nie obstawiamy go na AK z tego powodu o którym myślę, to dlaczego nie obstawiamy go na A5s lub A6s czy nawet A5o/A6o. Skoro obstawiamy go np. na A8o.

    Jak dla mnie to koleś ma fula z flopa i fiszuje, tzn. szuka fisza/fiszów z mocnym asem skoro na flopie dostał nadprogramowego calla. Może też mieć A6 lub (IMO mniej prawdopodobne) 66, co nie zmienia faktu, że na turn zagrałby tak samo. Tzn. ja bym tak zagrał. Bo przeczekanie turna po takiej akcji na flopie to strata value. Ponadto wątpię, ze jego PSB AI na river w dwóch przeciwników to busted FD. Z tego samego powodu wątpię też aby był to as słabszy od AQ.

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A dlaczego nie obstawiamy go na AK? I jeśli nie obstawiamy go na AK z tego powodu o którym myślę, to dlaczego nie obstawiamy go na A5s lub A6s czy nawet A5o/A6o. Skoro obstawiamy go np. na A8o.
    nie wiem o czym myslisz ale moim powodem jest brak 3b pre

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No ja również myślałem o 3-bet preflop. Problem w tym, że nie wszyscy z automatu 3-betują AK preflop. Bo to gówniana ręka jest na keszu (tzn. na deep stackach). A5 lub 72 jest mniej więcej tak samo dobre.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja też tutaj widzę AK, A5s, A6s preflop jak najbardzej.
    Czy pushuje tutaj z każdym gorszym A niz AJ? Skoro flush się nie skompletował to musi się spodziewać calla od A. A od jakiego gorszego A ma się spodziewać calla jeżeli sam ma A7, A8, A9?

    Przeciwko donkowi to jest dla mnie raise turn. Przeciwko nieznanemu fold river.

    jekus: Chyba nie zrozumiałeś Leszka. Napisał, że SB spodziewa się, że ktoś ma asa i pomimo to (albo raczej dlatego) napierdziela.