Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Od najbliższego piątku zapraszamy na cotygodniowy turniej w Texas Holdem NL freezout z wpisowym 25 zł, początek turnieju godz.19.00.

    Bliższa informacje:
    Klub Vabank w Białymstoku, ul. Spółdzielcza 8
    tel: 85 732 46 11
    Ostatnio edytowane przez 9skuri9 ; 09-08-2010 o 14:47

  2. #2
    gramy sobie w augustowie regularnie w 6-8 osob ale mniej wiecej polowa ma skonczone 18 lat a drugiej polowie brakuje jeszcze po kilka miesiecy. Wszyscy rocznik 1992. Czy na tych turniejach sprawdzacie czy jest skonczone 18 lat czy przymykacie na to oko??

  3. #3
    Często przymykamy oko jeśli chodzi o turnieje.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2
    Grałem w Vabanku kilka razy w okresie 6 miesięcy , lubię tam przychodzić pograć choć dużego wyboru nie ma w Białymstoku , a szkoda .... Chodzi mi dokładnie o wymianę kart do gry przez Vabank od czasu gdy tam wpadam co jakiś czas gra się odbywa tymi samymi taliami kart, które w większym stopniu są oznaczone wystarczy okiem spojrzeć na ASy widać zagięcia ,nacięcia paznokciami itp. Nowym graczom którzy będą chcieli zagrać tam pierwszy raz radzę by się przygotowali na tą ewentualność... Nie mam pojęcia dlaczego nie dba się o renomę klubu , który moim zdaniem ma potencjał na rozwój w Białymstoku .

  5. #5
    bo vabank to syf i dno, do tego przycinają z pulą.
    A fakt, nowe karty to taki wielki wydatek...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2
    karty na allegro 6,99 za talie niech wezmą po 1 zł od każdego gracza i każda nowa talia się zwraca .... tylko 1 zł