Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Ech, jeżeli wytłumaczeniem danej decyzji ma być stan samopoczucia to naprawdę niezłe rady tu padają. Decyzje w pokerze nie mogą być dobre albo złe w zależności od nastroju.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Ech, jeżeli wytłumaczeniem danej decyzji ma być stan samopoczucia to naprawdę niezłe rady tu padają. Decyzje w pokerze nie mogą być dobre albo złe w zależności od nastroju.
    Albo mi się wydaje albo nie zrozumiałeś argumentacji kleo...Wg. mnie jest ona na tyle dosadna, że mówi iż zagraniem wg. niego dobrym jest fold. A to, że ujął to w taki sposób dodaje tylko kolorytu bo pokazuje dokładnie obraz sytuacji w takim spocie.

    Gramy dobrze --> foldujemy bo wiemy, że jesteśmy z tyłu
    Gramy shove --> narzekamy jaki świat jest zły, że przeciwnik miał AA, KK i "wmawiamy sobie", że to cooler jednocześnie wiedząc, że jest zupełnie odwrotnie...

    Przynajmniej ja to tak zrozumiałem :P

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Żeby nie było niejasności: Simon dobrze mnie zrozumiał.

    Ale w "gorsze" dni brakuje mi czasem siły woli do sfoldowania tego i na ogół kończy się tak jak napisałem.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Teraz wszystko jasne, przepraszam za głupią uwagę w takim razie

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    mam proste pytanie , co robicie tym samym spocie mając AK , nie chodzi mi o wyliczenia , bo raczej push EV+ , tylko o fazę turnieju itd.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Kmpk Zobacz posta
    mam proste pytanie , co robicie tym samym spocie mając AK , nie chodzi mi o wyliczenia , bo raczej push EV+ , tylko o fazę turnieju itd.

    Częściej pushne ze względu na blockery do A i K...aczkolwiek nie jestem wielkim zwolennikiem tego.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A jesteście w stanie zrzucić tu KK pre, lub na flope A-high?

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nie ^_-