Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Witam.

    Ostatnio tak wlasnie czuje sie na party. Moje maile z pytaniami nie dochodza, zmienilem nawet adres ale i to nic nie dalo wyglada jakby mnie zbanowali.

    Ale to nie koniec. Nie uwzgledniono mnie w marcowej promocji i 25$ przelecialo kolo nosa, gdyby liczyli mi tickety tyle wlasnie bym dostal. Moze to i niewiele ale nie o to chodzi.

    Malo tego 3 dni temu zamowilem pare rzeczy z partystore. Wszystko elegancko przyslali potwierdzenie ale od tamtej pory juz trzeci dzien nie naliczaja mi partypoints!

    Moglbym do nich zadzwonic ale plynnie po angielsku gadac nie umiem, a nie lubie robic z siebie idioty. Tak wiec za 7 dni podziekuje kolegom za wspolprace i wyplacam kase. Bo konczy mi sie okres gry na beginners i mimo ze bankroll pozwala to nie czuje sie na silach grac 25$ NL.

    Tak wiec chlopaki olewaja mnie jak moga tylko patrzec jak wygrywana kasa nie bedzie pojawiac sie na koncie :wink: .

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Powiedz jedno jak pozyskałes kaske w party przez depozyt czy prze promocje bez depozytu?

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    No deposit 50$ + 25$ after 125RH.

    Ale odrazu mowie ze zalozylem tylko jedno konto. Nigdy wczesniej zadnego na party nie mialem. Gram tam juz ponad miesiac, rozegralem 20k rozdan, nie robilem zadnych przekretow, nie przerzucalem kasy z konto na konto ani tym podobnych.

    Jednym slowem jestem wzorowym graczem, ktory oddaje codziennie
    kilka $ rake'u.

  4. #4
    Ja ciebie doskonale rozumiem już jedn osoba miała ten sam problem tu na forum.

    Problem jest w tym, że ktoś oferuje kase za free, a potem są problemy z tego powodu dla wszystkich.

    Ja rozumiem, że jest kasa za free to mozna założyć jedno konto gracza tak jak się przysługuje, a nie po 20 kont by zgarnąc troszeczke kasy.

    Ostatnio dostałem meila od party, które przedstawiło w nim fakt, że polscy gracze już nie będą mogli się kwalifikować do takich promocji bo strasznie oszukują ich :cry:

    Jestem za ponieważ nie chciałbym stracić tych super bnusów jakie oferuje party co miesiąc oraz innych ciekawych promocji.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Mam tylko nadzieje, ze nie beda robic problemow przy wyplacie.