Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jak w temacie, mozna grac w tym samym momencie w obu roomach ? Np w 1 gram lige CelebPoker a w 2 Satelite do lodzi ? Czy moze sie ktos dojebac ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Nie mozna grac poniewaz nie mozesz miec uruchomionych jednoczesnie dwoch poker roomow z tej samej sieci..
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Gdybym mial taki problem to bym go sam rozwiazal...

    Mam dwa kompy wiec moge.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    tego nie napisales wczesniej :P wiec nie wiem jak jest to z dwoma kompami pozdrawiam..
    P.S nastepnym razem pisz dokladnie o co Tobie chodzi

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jest wyraznie napisane, trzeba sie tylko zastanowic co sie odpisuje, nie pytam przeciez co zrobic by grac, tylko czy moge tu jeden turniej a tam drugi ...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Macia
    Jak w temacie, mozna grac w tym samym momencie w obu roomach ? Np w 1 gram lige CelebPoker a w 2 Satelite do lodzi ? Czy moze sie ktos dojebac ?
    gdzie tu masz napisane ze masz dwa kompy ? bo ja nie widze.. moze slepy jestem?? :roll:

  7. #7
    Witam!

    Turnieje ligowe na Celeb i SB kolidują ze sobą np. niedziela 21.00 SB, 22.00 Celeb (możliwe że to zamierzone).
    Nie byłoby problemu gdyby można było jednocześnie grać tu i tu - ale sie nie da.
    Czy nie można by je zrobić w różne dni, albo przynajmniej o różnych godzinach, aby ci co chcą grać w obu mieli taką szansę?


    Pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez MarcinN
    Czy nie można by je zrobić w różne dni, albo przynajmniej o różnych godzinach, aby ci co chcą grać w obu mieli taką szansę?

    a czemu np wiadomosci w telewizji sa w podobnych godzinach

    poto zeby ogladac u jednych a nie u konkurencji.

    Ja tam mysle ze Macia mozesz tak grac nigdzie nie pisze ze nie mozesz a po zatym jak grasz turnieje ktore sa tylko w jednym roomie to napewno nie zagrasz ze soba wiec nie powinno byc problemow.

    Ale na 1005 ci nie powiem :wink:


    Najlepiej aby Michał albo Robert sie wypowiedział

  9. #9
    Racja pewnie zostały tak ustawione by grac u jednych a nie u drugich, ale wybór należy do was.

    Co do gry tu i tu to mam wdomu dwa kompy i z tego co pamietam to dało się grać w 2 roomach :P

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    mysle ze dac sie da to jest raczej oczywiste wydaje mi sie ze to o co Maciejowi chodzi to to czy jesli ktos kiedys to przyuwazy ze gral z CP i SB jednoczesnie to czy moga sie przyjebac jakos? Ale moze sie myle i chodzi mu o cos innego:O