Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak już kilkukrotnie wspominałem w dniach 1-4 września br. odbędzie się w wiedeńskim klubie pokerowym Montesino duży turniej z gwarantowaną pulą w wysokości 100.000€. W takim samym turnieju w maju tego roku zagrało 620 zawodników, a pula nagród osiągnęła poziom 147.000€!

    Poniżej kilka szczegółów o tym turnieju:

    formuła 100€ + 20€, jeden rebuy 100€, jeden addon 100€
    stack początkowy 3k, rebuy 3k, addon 6k


    Odbędą się 3 dni eliminacyjne. Aby wejść do dnia finałowego należy przejść w dniu kwalifikacyjnym 11 poziomów blindów. W przypadku odpadnięcia w środę (Heat 1) można ponownie zagrać w czwartek (Heat 2). Jeśli również w czwartek się nie uda to można zagrać w piątek (Heat 3). Wtedy wpisowe jest już ZA DARMO, a płaci się jedynie rebuya i addona.

    W związku z tym turniejem organizuję wyjazd polskiej grupy pokerzystów do Wiednia. Wyjazd 31 sierpnia (wtorek), powrót 5 września (niedziela). Jechać będziemy luksusowym autokarem (trasa Warszawa - Katowice - Wiedeń, graczy odbierać będziemy z Warszawy i Katowic). Koszt autokaru, zakwaterowania i wyżywienia kierowców to około 7.000-7.500 zł. Klub Montesino dopłaca do autokaru 1.000€ (około 4.000 zł), resztę kosztów pokrywamy sami. Wstępny koszt za jednego uczestnika wyjazdu to 100 zł (płatne przed wyjazdem w momencie rezeracji miejsca w autokarze).

    Zakwaterowanie na miejscu w Wiedniu - klub daje polskim graczom zniżkę na hotel. Koszt pokoju dwuosobowego to 70€ za dobę (350€ za 5 noclegów za dwie osoby). W cenie jest również śniadanie w Montesino. Hotel znajduje się około 30 metrów od Montesino.

    Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy pod adresem jdpoker@wp.pl - proszę nie pisać mi PW, nie dzwonić w sprawie rezerwacji itp.

    Ilość miejsc ograniczona!!

    W razie dodatkowych pytań proszę piać w tym wątku, postaram się odpowiadać na bieżąco.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W zgłoszeniu do wyjazdu proszę podać imię, nazwisko (dodatkowo ewentualnie nick) i numer telefonu!!

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Rozumiem, że można się zabrać autokarem za te ok.100zeta, ale nie grac w turnieju? Bardziej jestem zainteresowany cash`oweczkami.

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Na pewno pierwszeństwo będą mieli gracze, którzy jednak w turnieju zagrają. Ale w przypadku wolnych miejsc nie będzie oczywiście problemu.

  5. #5
    nom fajnie sprawa z tym , ale niestety nie bede mogl jechac(mam oboz z uczelni) i moze to dobrze bo dla mnie turniej to turniej czyli eleminacje zawodnikow i struktura taka mi nie odpowiada, zeby ich widziec kolejnego dnia czy nawet jeszcze nastepnego. w koncu idiocie siadzie i wysilek poprzednich 2 dni idzie na marne.
    takze wyjazd i reszta ok. turniej tez ale nie w takiej formule.

  6. #6
    pojechałbym ale też forma turnieju mi nie odpowiada. Kiedy organizowane będą normalne turnieje z wpisowym 100 EU + na pewno pojadę

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja własnie uważam, że formuła turnieju to duży plus tego wyjazdu. Biorąc pod uwagę, że można się wybrać do Montesino, zagrać w turnieju i przez jakiegoś donka odpaść zaraz na samym początku po jego debilnym zagraniu (a tam takich idiotów nie brakuje!) to własnie dodatkowe dwie możliwości zagrania w eliminacjach zmniejszają szanse słabych graczy, a zwiększają szanse dobrych. Nie uda się za pierwszym razem, można zagrać jeszcze raz i tym razem wejść do dnia finałowego... Więc nie wiem czemu wam to akurat nie odpowiada...

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    a można wystartować w ostatnim dniu eliminacji biorąc razem z buy-in-em addona od razu??

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A wiesz co to jest addon??

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Chodzi mu zapewne o podwojny buyin.