Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Na turniejach w Montesino rebuya bierze się w dowolnym momencie (oczywiście w fazie rebuy). Addon jak zwykle po zakończeniu fazy rebuy. Więc można grać od razu z 3.000 + 3.000 i potem dokupić jeszcze 6.000.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    skoro struktura jest buy-in 1 rebuy i addon to jeżeli wystartuję w pierwszym dniu z buy-ina plus rebuy i odpadnę to w jaki sposób mogę wystartować w kolejnym dniu ??

    ps. addon to taki żeton który krąży po stole żeby było wiadomo kto jest dealerem

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez kamil23 Zobacz posta
    skoro struktura jest buy-in 1 rebuy i addon to jeżeli wystartuję w pierwszym dniu z buy-ina plus rebuy i odpadnę to w jaki sposób mogę wystartować w kolejnym dniu ??
    W taki sam sposob, lub bez rebuya, lub bez addona, lub tylko z BI

  4. #14
    czyli koszt turnieju w najmniej korzystnej kalkulacji w opcji z tanim noclegiem to ok 1000 EU + dojazd i żarcie

    solidny bankroll lub sporo fantazji i można jechać hehe
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 07-08-2010 o 10:10

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Koszt turnieju w przypadku grania we wszystkich dniach to 840€ (buy in do Heat 3 jest za darmo, o ile zagra się trzy razy). Hotel to 35€ x 5 dni czyli 175€. Transport 100 zł. Jedzenie na miejscu nie jest drogie, za to bardzo smaczne i porcje w Montesino sa naprawdę duże i można się najeść.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Koszt turnieju w przypadku grania we wszystkich dniach to 840€ .Jedzenie na miejscu nie jest drogie, za to bardzo smaczne i porcje w Montesino sa naprawdę duże i można się najeść.
    niezły turniej za niby 100e 1 rebuy plus addon a tak poza tym widze zę zaraz dojdziemy do wniosku iż w wiedniu jest taniej niz u nas mała cola na miejscu ok 2-3eu z tego co pamietam to tanio jak "barszcz" chyba że 1eu=1zł


    bez złośliwości ale takie są fakty
    pozdr.

  7. #17
    pewnie jacyś "Górale" tam pojadą, ale dla przeciętnego amatora zabawa za ok. 6.000 zeta to czysta abstrakcja.
    Proponuję zrobić dział dla Polskich PROsów z ograniczonym dostępem dla ogółu żeby ludzi nie wk....... ( to tak pół żartem, pół serio

    pozdawiam

  8. #18
    lol i po co sie wypytywac i komus dupe zawracac jak i tak nie pojedziecie?
    co do jedzenia polecam sznycel po wiedensku chyba 8e kosztowal,ale warto. a za jakies 3e chyba tost z chipsami(czyt. frytki w ksztalcie talarkow).

  9. #19
    lol i po co pisać turniej 100eu jak w rzeczywistości to turniej za ponad 1000eu? I kto tu komu dupe zawraca?

    a co do sznycla po wiedeńsku to zwykły schabowy tylko ja płaciłem za to nie 8 a 20 euro . Nie było to wprawdzie w tym kasynie ale jeśli kolegen tak pisze to pewnie tam naprawde jest taniocha (jak na Wiedeń)
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 08-08-2010 o 05:59

  10. #20
    hehe rownie dobrze JD moze ci napisac ze mozesz zagrac za 100e ktos ci kaze brac rebuy i addon? chyba nie
    ile placiles to mnie nie obchodzi. i co to jest sznycel tez nie mam zamiaru tlumaczyc . napisalem co na miejscu polecam do zjedzenia bo mi smakowalo.