Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    No właśnie zapomniałem dodać, że to był polski HU. W ostatnim rozdaniu QQ demiego nie dało rady AK, które było lepsze już na flopie. Ja też żałuję tej drugiej wejściówki. Trzymam kciuki za tydzień.

    /Marcin

  2. #32
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Czesc Marcin chciałem się zapytać czy ostatnia satelita za 140 dolarów na gsop malta została odwołana? Jak tak to co teraz z moim biletem do tego tura?

    EDIT OK juz wszystko wyjaśnione sry za kłopot.
    Ostatnio edytowane przez badugigreg ; 18-11-2010 o 15:16

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dziękuję za informację.

    Krótko podsumuję, co się wydarzy na Malcie z punktu widzenia HeyPoker.

    Będziemy reprezentowani przez graczy o następujących nickach

    DonnaKaranH (Alexandrs),
    HeyKraks (Piotr),
    Bunnisher (Maciej),
    Naaaaag (Jan),
    TaxxisBFF (Peter),
    PapiPope (Mattias),
    MuffeTheCat (Stefan),
    TaxxisBFF (Peter),
    Whoozz (Niklas),
    AllInyourface (Goran),
    Trymefkr (Staffan),
    RastaPunk33 (Rafal)

    W grupie tej jest jak widać aż 3 Polaków, z czego rad jestem niesłychanie. Dobra robota panowie, trzymamy za was kciuki.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    z tego co ja wiem to kolejnych 5 osob wybiera sie na gsop
    bedzie ciekawie...

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Start GSOP Malta, Main Event już dzisiaj o godzinie 14:00

    Postaramy się zamieszczać regularnie informacje na temat poczynań wszystkich naszych graczy (nasz profil na facebooku), natomiast tutaj będę wrzucał informacje na temat poczynań Polaków, grających w barwach HeyPoker.

    Informuję, że można oddać zakład na zwycięską rękę również na ten turniej

    https://www.heypoker.com/tabid/428/Default.aspx

    Poker -> International -> GSOP

    /Marcin

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Punktualnie o 14:00 rozpocznie się II dzień zmagań w turnieju GSOP LIVE Malta

    Nasz wejścia zamieszczamy tutaj: Welcome to Facebook

    Czipliderem po dniu pierwszym jest reprezentujący HeyPoker Niklas Astedt ze Szwecji. Zgromadził na swoim koncie 135 tyś żetonów. Przez chwilę dość nieciekawie przedstawiała się sytuacja Rafała, ale zdołał on się podwoić w końcówce drugiego dnia wsuwając all in za 7850 z KQ off suit. Został sprawdzony przez jednego gracza, który jest w posiadaniu AJ. Board K265Q okazuje się szczęśliwy i pozwala na dalszą grę. Po tym rozdaniu doszło jeszcze do kilku akcji, dzięki którym nasz gracz wskoczył na 41,5 tyś żetonów, co zgodnie z informacją przekazaną przez samego Rafała stanowi "trochę ponad średni stack"

    Do drugiego dnia awansował z 10 tyś w stacku również Maciek "Ciejas" vel Bunnisher. Niestety nie mam w tej chwili informacji na temat poczynań Kraksa. Jeśli tylko do mnie dotrą podzielę się nimi z wami.

    Trzymamy za was kciuki!

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Niestety mamy mały problem z wewnętrzną komunikacją i nie mogliśmy wczoraj zapewnić wam choćby skróconej wersji reportażu. Mam nadzieję, że dzisiaj się to zmieni, gdyż w grze pozostaje już tylko jeden Polak, Rafał Arendt. Będzie miał wsparcie ze Szwecji. W turnieju bardzo dobrze radzi sobie bowiem jeszcze jeden gracz reprezentujący HeyPoker, Niklas Astedt.

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ustaliłem pewne fakty przed startem dzisiejszego dnia. W grze pozostaje 45 graczy, w tym 3 reprezentantów HeyPoker

    Niklas Astedt - 295 000
    Rafał Arendt - 185 000
    Shanin Baharan - 71 000

    Jak już pisałem wcześniej Rafał jest jedynym Polakiem pozostającym w grze. Na prowadzeniu Robert Eriksson mający w stacku 478 500

    blindy 2000/4000, ante 500

    średni stack 148 000

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    2 godziny temu dotarła do mnie krótka informacja, że występujący w naszych barwach Rafał był czipliderem turnieju. Postaram się dotrzeć do bardziej precyzyjnych wiadomości w ciągu najbliższej godziny.

    /Marcin

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Do końca pozostało już tylko 14 graczy a wśród nich nasz rodak. Niestety z grą pożegnał się czipliderujący po 1 dniu Niklas Astedt. Jego konto wzbogaciło się natomiast o 3500€.