Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64
  1. #21
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Satka rzeczywiście bardzo przyjemna i bardzo EV+ (wyszło z tego że jeden pakiet był gratis) i gdyby nie kraks, ktory sprawdzil mojego pusha z fd, który oczywiście uzupełnił mu się na river to pewnie miał bym teraz ticket no ale nic this is poker, baw się dobrze na malcie

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    O ile dobrze kojarze to ten push byl jak nas zostalo jeszcze 5 lub 6 w grze, a finalnie odpadles jakis czas po tym, jak akurat mialem AA. Pozniej jeszcze grajac nawet we trojke troche sie nerwowo zrobilo jak pozostalej dwojce wyrownaly sie stacki po allinach Powodzenia w kolejnych satkach, jeszcze nic straconego

  3. #23
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    teraz niestety bedzie dużo trudniej się dostać na malte po tym co widziałem w lobby. Nie dość że została zmniejszona liczba gwarantowanych ticketów to jeszcze liczba satelit jest dużo mniejsza, a na dodatek tego teraz jest tylko jeden pakiet gwarantowany, czyli z zajebistej promocji zrobiła sie przeciętna. Rozumiem ze moze byc mniej satelity, ale jak już się obiecało w finale tygodnia 2 pakiety to IMO powinno się przy tym pozostać bo to źle wpływa na wizerunek firmy, ale to tylko moje skromne zdanie (i nie chce tu nikogo obrażać ani nic tylko wyrazić własną opinię).

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Niestety na pewne sprawy nie mam wpływu. Nie chce się tłumaczyć, ale nie spodziewałem się tej zmiany. Promocja w I wersji rzeczywiście "dawała radę".

    Liczba satelit dziennych została zmniejszona, gdyż było ich za dużo i się nie zapełniały. Plan jest jednak taki, że wejściówki będą dodawane wraz z zapełniającą się pulą, tak jak w wypadku hesopu. Postaram się przekazać to do Szwecji najprecyzyjniej jak potrafię, żeby nie było kolejnych zmian czy niedomówień.

    Zasadniczo zgadzam się, że nie powinno się zmieniać zasad po fakcie, ale z drugiej strony faza promocji jest tak mało zaawansowana (był to pierwszy finał), że takie ruchy, choć drastyczne, napotykają na moje częściowe zrozumienie. Druga sprawa jest taka, że heypoker to nigdy nie była firma obiecująca tzw. gruszki na wierzbie. W miarę upływu czasu i wraz z rosnącym zainteresowanie tymi satelitami liczba pakietów powinna zostać zwiększona do 2.

    Oczywiście jest to z racji tego, że satelity są dostępne tylko na HeyPoker, cały czas dobra promocja. Nie tak lukratywna w pierwszym finale, ale nadal b. opłacalna.

    Nie obrażam się i zawsze chętnie włączam się do dyskusji. Taka moja praca i przepraszam za powstałe zamieszanie. Postaram się jeszcze dzisiaj wkleić grafik na ten tydzień.

    /Marcin

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Jedna sprawa to zmniejszanie ilości gwarantowanych pakietów. Zdaję sobie sprawę z tego, że poker roomy zastrzegają sobie prawo do zmiany każdej promocji, jednak tak jak napisał użytkownik powyżej nie wpływa to zbyt dobrze na wizerunek firmy. Wiadomo, że Marcin niewiele może z tym zrobić. Jednak jak widać szwedzki zarząd ocenia to dość lakonicznie. To był pierwszy finał, więc oczywistym jest, że frekwencja zwiększałaby się w przypadku wydarzenia EV+, a takim dotychczas ta promocja była. W tym momencie to już nie chodzi tylko o zmniejszenie ilości pakietów gwarantowanych. Ograniczenie ilości satelit jest swoistym zaprzeczeniem założenia o zwiększaniu frekwencji, bo nie każdy może grać o jednej ustalonej godzinie, a co więcej... np. raz w tygodniu (satelita za $15). W przypadku tej satelity jest także jedno gwarantowane miejsce, więc zastanawiam się w jaki sposób ma się uzbierać choćby 10 osób na rozegranie niedzielnego finału.
    Zawsze miałam podejście, że lepiej organizować realne promocje niż obiecywać "gruszki na wierzbie" lub zmieniać zdanie. Tak niestety wyszło w przypadku Heypoker i faktycznie jestem rozczarowana. Pewnie dlatego, że pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do sprawy.

    Pozdrawiam
    Marika

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Gwoli ścisłości. Mimo tego, że po części się z wami zgadzam, stoję w pewnym rozkroku między firmą a użytkownikami forum W pewnych sprawach coś tam mogę zdziałać. Ale w momencie gdy decyzja zapada piętro wyżej, muszę się z nią pogodzić. A, że pochodzę do swojej pracy poważnie, to później miast zajmować się najważniejszym wydarzeniem października na HeyPoker --> Hey Series of Poker, zobligowany jestem do wyjaśnień. Nie obwiniam was oczywiście o pytania. Proszę jednak o rozwagę w używaniu słów/stwierdzeń typu wizerunek firmy etc. Jest to oczywiście ruch niepożądany z mojego punktu widzenia, ale wizerunek buduje się latami i na całość składa się suma plusów dodatnich, jak i plusów ujemnych. Obiecuję zatem ostatni raz, że dołożę wszelkich starań by w przyszłości taka sytuacja nie miała miejsca.

    Satelity odbywają się teraz wg następującego rozkładu:

    $3 freezout - wtorek, czwartek, sobota
    $2 rebuy - poniedziałek, środa, piątek
    Freeroll - sobota
    $14+1 środa, niedziela

    Wszystkie turnieje będą miały zwiększoną liczbę wejściówek/pakietów po uzbieraniu się wymaganej puli.

  7. #27
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Nie miałem zamiaru oskarżać cię Marcin o złe wykonywanie swojej pracy bo nie o to mi chodziło, tylko uważam tak jak Marique, że lepiej rozsądnie dopasowywać liczbę pakietów, satelity itd niż właśnie obiecywać wiecej niż możecie dać od firmy. Masz rację, że być może za bardzo używamy słowa wizerunku firmy, na który tak jak mówisz pracuje się latami. Wiem, że próbujesz wyciągnąć dla nas jak najwięcej, dlatego chwała Ci za to . Domyślam się także, że cięzko się negocjuje z chłodnymi Szwedami. GL w organizacji HESOPu

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nie chodzi o to ile możemy dać finansowo. Jesteśmy przygotowani na każdą promocję, którą oferujemy. Są jednak pewne sprawy, o których nie mogę pisać na forum.

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Niespełna 5 minut temu wejściówkę na Maltę zapewnił sobie kolejny po kraksie Polak. Nie wiem czy będzie chciał ujawnić swoje dane więc nie będę tego robił za niego.

    Gratulacje!!!

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    kurde nie duzo brakowalo;p gdyby tylko byly 2 wejsciowki Sprobuje za tydzien...