Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Jestem na wakacjach. Niestety do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dopiero parę dni temu pojawiły się informacje na temat struktury turnieju w Rydze. Dostępne są w języku angielskim pod tym linkiem: Riga

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Napiszę krótko. HeyPoker w akcji: Welcome to Facebook

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Turniej w Rydze przeszedł już do historii. Uważam go za bardzo udany. Co prawda, żadnemu z graczy HeyPoker nie udało się dojść kasy, ale jak to się mawia pierwsze koty za płoty. Jak z pewnością wiecie satelity do turnieju na Malcie, który odbędzie się w dniach 24-28 listopada są już dostępne w całej sieci OnGame. Jest to oczywiście wspaniała okazja by zagrać w turnieju głównym małym nakładem finansowym ale...

    Jeszcze lepiej jest zakwalifikować się przez jedną z satelit dostępną TYLKO DLA GRACZY HEYPOKER!!!

    Od 24 października HeyPoker zagwarantuje dwa pakiety do GSOP Live Malta w każdą niedzielę. Wartość każdego z nich to 2800$!. Oznacza to, że nie znajdziesz lepszej oferty nigdzie indziej!

    Pakiet zawiera:
    - $1600 buy-in
    - Ekskluzywne zakwaterowanie
    - $500 kieszonkowego
    - Niezapomniane doświadczenie wraz z HeyPoker

    Codzienne satelity, rozpoczynające się 18 października, powinny zadowolić wszystkich graczy. Wpisowe do nich zaczyna się już od. Można się też oczywiście wkupić bezpośrednio do jednego z finałów online. Wpisowe do nich wyniesie zaledwie 140$!


  5. #15
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przypominam, że satelity do finału o pakiet na Maltę ruszyły. W sofcie znajdziecie je pod nazwami

    HeyPoker GSOP daily 2$ rebuy
    HeyPoker GSOP daily 3$ freezout
    HeyPoker $15 daily GSOP Sat.

    oraz niedzielny finał

    HeyPoker GSOP Live Malta $5600 Final z dwoma pakietami gwarantowanymi.

    Zachęcam wszystkich do udziału w satelitach właśnie u nas, gdyż jak pisałem wyżej są to satelity dostępne tylko dla graczy HeyPoker

    /Marcin

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    odbyla sie dzis ta pierwsza glowna satelita ?

  7. #17
    Tak.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Satelita się odbyła i była oczywiście bardzo opłacalna. Wyłoniliśmy 2 pierwszych zwycięzców a jednym z nich jest użytkownik pokerzysty Może sam napisze coś na ten temat, do czego cię oczywiście zachęcam.

    Tak więc znów udało się podjąć walkę ze szwedzką koalicją i jest mi z tego powodu niezmiernie miło.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 25-10-2010 o 12:09

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Będę musiał wrzucić mały update tej promocji niestety. Zostałem właśnie o tym poinformowany.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, satelita sie odbyla zgodnie z planem. Zagralo 20 osob. Tak wiec, jak juz napisal Marcin rzeczywiscie byla ev+ i udalo sie wygrac. Mam nadzieje ze podejmiemy walke rowniez na miejscu w turnieju glownym