Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witam,

    Mam przyjemność ogłosić, że Paradise Poker Tour startuje z drugim sezonem.

    Parę zmian:

    - 2 nowe lokalizacje: Algarve i Kopenhaga (teraz łącznie 6)
    - pula gwarantowana €125.000 (wcześniej było €100.000)
    - podział dnia 1 na A i B oraz zwiększenie capu do 400

    Najbliższy turniej w dniach 10-12 września - codziennie pakiet €1.100 gwarantowany!

    Zapraszam!

  2. #2
    Z żalem zawiadamiamy, że turniej PPT Kopenhaga nie odbędzie się z powodu zmian prawnych w Danii.

    Turniej ten zostanie zastąpiony turniejem w Wiedniu w dniach 12-16 stycznia.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Zmian prawnych w danii? A to tam czasem nie zalegalizowali pokera??

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez zone Zobacz posta
    Zmian prawnych w danii? A to tam czasem nie zalegalizowali pokera??
    +1

  5. #5
    Takie info dostałem, że na czas nie zostaną/zostały wprowadzone. A dla graczy z Polski to przecież Wiedeń dużo lepszy

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No właśnie,z ciekawości, ktoś się wybiera do Wiednia? Bo udało mi się wejściówkę wygrać

  7. #7
    Do Wiednia zakwalifikowało się już 12 osób, będzie pewnie około 20-25.

    Btw - stack startowy w main evencie każdego PPT został zwiększony z 10k na 15. Blindy przypominam (40/60 minut)

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    Piszę tu, bo na odpowieź na maila się nie doczekam . Jest możliwość wyboru dnia 1A/1B ? Jeśli tak, to z kim się kontaktować. Pisałem z suportem na live czacie ale dostałem link do strony na której takich informacji nie ma .

    Poza tym , w grudniu wygrałem wejściówkę w turnieju dla najlepszej 50 ligi paradise za listopad , ale w lobby nie ma mnie na liście zarejestrowanych, dwóch pozostałych osób także, ale ponoć będzie to wyjaśnione.

  9. #9
    Nie trzeba być na liście, jak wygrałeś to masz pakiet i basta - tym bardziej, że dostaliście po €550 na wydatki; na listę trafiają z automatu osoby, które wygrały te centralne satelity, ale poproszę żeby Was tam wpisano.

    Nie ma w Wiedniu dnia 1A i 1B, wszyscy zaczynają w piątek (w niedzielę jest final table tylko).

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    bd mozna sie zapisac w kasynie w dzien turnieju? czy obowiazkowa rejestracja przez soft? pozdr