Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    Miejsce 1: Mundi66 ($120.45 żetonów)
    Miejsce 2: GoldbloodDS ($50.42 żetonów)
    Miejsce 3: sadbuttrue9 ($50.23 żetonów)
    Miejsce 4: Virix ($50.04 żetonów)
    Miejsce 5: Xeff75 ($130.99 żetonów)
    Miejsce 6: Johenx ($150.54 żetonów)
    Mundi66: wpłaca małą ciemną $0.25
    GoldbloodDS: wpłaca dużą ciemną $0.5
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Mundi66 otrzymał [ ]
    sadbuttrue9: pasuje
    Virix: pasuje
    Xeff75: przebija $1.50 do $2
    Johenx: sprawdza $2
    Mundi66: przebija $6 do $8
    GoldbloodDS: pasuje
    Xeff75: sprawdza $6
    Johenx: sprawdza $6
    *** FLOP *** [ ]
    Mundi66: stawia $17.55
    Xeff75: sprawdza $17.55
    Johenx: pasuje
    *** TURN *** [ ] []
    Mundi66: czeka
    Xeff75: stawia $28.60
    Mundi66: sprawdza $28.60
    *** RIVER *** [ ] []
    Mundi66: czeka
    Xeff75: czeka
    *** POKAZANIE KART ***
    Mundi66: pokazuje [Ad Kd] (dwie pary, Króle oraz Dwójki)
    Xeff75: zrzuca karty
    przeciwnik trochę donkowaty i call z KQ jak najbardziej w repertuarze jego zagrań(i tego sie bałem).Przeważnie odpalam tu second barrela ale Q mnie wystraszyła.Chyba dupowato tu zagrałem?Jak myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 30-07-2010 o 14:30

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    zagrałbym check na Folp i zabetowałebym dopiero Trun (na każdej innej niż )

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja zagrałbym pewnie tak jak Mundi.

    Indigo czemu sądzisz ,że zagranie na turnie będzie korzystniejsze ? i czy grasz C/F na pikowym turnie?

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Indigo czemu sądzisz ,że zagranie na turnie będzie korzystniejsze ?
    ze względu na kontrolę puli OOP i w sumie dry flop (nie licząc dwóch , z których Villainowi dość ciężko będzie wycisnąć z nas jakieś implied odds).

    zagrałbym więc: check-bet-bet

    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    i czy grasz C/F na pikowym turnie?
    w sensie: jeśli jednak zabetowałbym na flop, tak?
    wtedy jeden bet bym s'call'ował (w końcu jeśli Villain mnie floatował to ma tutaj easy bet)
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 30-07-2010 o 11:51

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Moim zdaniem b. dobrze rozegrana ręka. Brak cbeta na flopie byłby dużo lepszy 100bb deep, gdybyś chciał się swoją ręką stackować. Za 200bb może to być zbyt thin. Fakt, że board jest bardzo suchy sprawia, że cbetowałbyś praktycznie cały swój zakres na tym boardzie, także na pewno jest value przeciwko słabszym rękom. C/c będzie bardzo trudne bez pozycji w tak dużej puli i będzie to totalne guessing game także jak czek to raczej z intencją c/r.
    Na pikowym turnie wolę zdecydowanie linię bet/fold, c/f jest strasznie weak. Calling range villaina na tym boardzie jest szerszy niż sety/flush draw i po czek turn jest spora szansa, że zamieni swoje słabsze made hand w blef. Z drugiej strony ciągle jest value w tym becie, jeśli grasz przeciwko niezłemu graczowi - będzie callował bardziej thin polaryzując twój range do kolorów/air.

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Moim zdaniem b. dobrze rozegrana ręka. Brak cbeta na flopie byłby dużo lepszy 100bb deep, gdybyś chciał się swoją ręką stackować. Za 200bb może to być zbyt thin. Fakt, że board jest bardzo suchy sprawia, że cbetowałbyś praktycznie cały swój zakres na tym boardzie, także na pewno jest value przeciwko słabszym rękom. C/c będzie bardzo trudne bez pozycji w tak dużej puli i będzie to totalne guessing game także jak czek to raczej z intencją c/r.
    Na pikowym turnie wolę zdecydowanie linię bet/fold, c/f jest strasznie weak. Calling range villaina na tym boardzie jest szerszy niż sety/flush draw i po czek turn jest spora szansa, że zamieni swoje słabsze made hand w blef. Z drugiej strony ciągle jest value w tym becie, jeśli grasz przeciwko niezłemu graczowi - będzie callował bardziej thin polaryzując twój range do kolorów/air.
    true

    a co sądzisz o check-behind gdybyśmy 3betowali IP?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jest okej, ale nie jako standard, raczej jako miksowanie gry. Jeśli w ogóle nie będziesz tam cbetował ak, to twoje cbety na tym boardzie przestaną być wiarygodne, a nie możesz do tego dopuścić, bo przy light squeeze będziesz chciał ten stół cbetować 100%. Ja jestem za ~20% check behind, 80% cbet.