Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    A może wpłaciłeś swoje 55$ kolega 50$ bonusowe itp itd przegrał do Ciebie i zachciało się wypłacić
    pewnie tak bylo bo sie wypowiadal a to pominal czli jak zwykle chcial wyruchac ich a wyruchali jego

  2. #12
    Nie skomentowałem tego bo wszystko jest napisane w 1wszym poście. Jakbym takie coś robił to nie zdziwiłoby mnie, że mam konto zablokowane :P

  3. #13
    Ostatnio zauważyłem dziwne rzeczy na sofcie 888poker. Zarejestrowałem się tam jeszcze jak był Pacific Poker, teraz jest zmieniony soft (swoją drogą nie jest dobry). Od kilku dni gdy sprawdzam podczas gry swój stan konta, to ciągle się on zmienia, często o kilka dolarów w dół, i tak ciągle skacze, dopiero po zakończeniu gry widzę prawidłowy stan. Dziś zauważyłem, że co chwila ubywa parę centów z kontra, to dodaje, i tak w kółko. Nie powiem żeby to było oszustwo, ale mnie na przykład deprymuje podczas gry. Nie wiem czy można temu ufać. Czy ktoś ma taką sytuację? Bardzo mnie to interesuje.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Pierwsze co mi przychodzi na myśl to przewalutowanie. Nie wiem jak działają te roomy, nigdy nie miałem tam konta więc przypuszczam. Masz konto założone w takiej samej walucie jak ta na sofcie pokerowym?

  5. #15
    Jeśli dobrze zrozumiałem, to mam konto w dolarach, i gram też w dolarach, a przewalutowanie to chyba tylko następuje po kursie, gdy się wpłaca pieniądze do roomu? No bo oczywiście wpłacałem w złotówkach. Dziś zauważyłem, że już się to chyba uspokoiło, przynajmniej nie skacze stan konta.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Daj to na 2+2 wiecej ludzi sie dowie.