Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80
  1. #21
    zapisac

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    zapisać proszę gracza Budzik ,
    Pozdr
    berti09

  3. #23
    prosze zapisac Kwiatas

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    prosze wstepnie zapisac

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Niestety nie dam rady proszę wypisać.

  6. #26
    Drodzy Gracze.
    Mamy już zapełnione 3 stoły do środy czyli do momentu otrzymania przeze mnie potwierdzenie, że zostanie na czas dostarczony 4 stół osoby kolejne zostanę zapisane na listę oczekujących.
    Pozdrawiam
    Hattrick Pub

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    prosze wypisac, mam wesele kolegi, a bardzo chcialem sie pojawic

  8. #28
    Drodzy Gracze.
    Oto kilka nowinek dotyczących nadchodzącego turnieju:
    a) pozostaje 1 miejsce na liście
    b) zostało mi obiecane ze strony przedstawiciela jednego z większych roomów pokerowych przesłanie przez ich firmę pakietu gadżetów dla graczy biorących udział w naszym turnieju - więcej info gdy tylko otrzymam dokładną listę tego co będzie się znajdowało w paczce.
    c) potwierdzam informację nt upominku z autografem Marka Konrada dla zwycięzcy turnieju TH ReOpen.
    Pozdrawiam
    Hattrick Pub

  9. #29
    Informacje:
    Oczywiścię w miarę odpadania graczy z turnieju co niestety jest nieuniknione w miarę wzrastania blindów wszelkie zwalnianie stoły będą przekształcane w stoliczki ( z obsługą krupierską) od 0.5/0.5 wzwyż (zależnie od potrzeb oraz zainteresowania Graczy)
    Będzie także wyznaczony stolik dla osób towarzyszących naszym Graczom oraz dla wszystkich tych którzy będą chcieli uczestniczyć w tym wydarzeniu.
    Pozdrawiam
    Hattrick Pub
    Ostatnio edytowane przez Hattrick ; 02-08-2010 o 23:01

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    157
    jezeli w nagrodzie pt. Wino-autograf chodzi o podpis aktora to jest to Marek Kondrat a nie Konrad pzdr.