Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ale to chyba jakis chuj, wtajemniczony sasiad musialby to robic. Na wieksza odleglosc raczej nie ma takiej opcji.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Do bankow sie wlamuja, to chyba jednak opcja jest...

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    To na tej sieci można samemu zmieniać ile razy się chce nick??? Jeśli tak to niezłe wały tam mogą odchodzić. Na wysokich stawkach jeśli się nie jest pracownikiem z superkontem albo hakerem nie ma co siadać, nawet pewnie Iveya by z torbami puścili

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    No trochę klientów do PS i FTP z Cake nagonią bo tam chyba Amerykanie mogli grać Ale jeśli to prawda że można nie dość że uzyskać jakie karty ma przeciwnik to jeszcze login i hasło to jest rzeczywiście poważna sprawa. Ciekawe czy hasła skradzione na FTP lub PS też w ten sposób dało się uzyskać kiedy zaczynali i mieli słabsze zabezpieczenia. Nie raz miałem wrażenie grając na merge, bossmedia czy ongame że przeciwnik wie jakie mam karty ale myślałem że po prostu jest tak genialnym graczem a prawda mogła być zupełnie inna że poprostu zabezpieczenia są z dupy tylko ich nikt nie sprawdził jeszcze
    Swoją drogą drugi ciekawy artykuł PTR najpierw wykryli boty na PS teraz złamanie Cake. Ciekawe czy to z dobrej woli takie artykuły czy FTP chce traffic podnieść