Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Grinder school

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Czy to dobry wybór jesli chodzi o stawki do nl50? Koszt niewielki ale moze jednak lepiej zainwestowac w cos innego?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    na pewno sie opłaca, ale jednak polecałbym deucescracked za 30$/miesiąc ale mozesz sciągac ile chcesz przez ten miesiąc

  3. #3
    co w ogole jest ten grinder i kto go reprezentuje?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Matt "Glitlr" Meo, ktokolwiek to jest. ("jeden z lepiej zarabiających graczy s'n'g w 2009")... Miałem wykupiony abonament na DC, mam ponad 6 G filmików z tamtąd. Chodzi jednak o to, że grinder koncentruje sie na niskich limitach. Filmiki są do nl200(chyba). Przeczytałem recenzje na jednej ze stron i pytamo ewentualne opinie.

  5. #5
    ale to tam jest glownie tematyka cash, czy turnieje?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Generalnie jest to serwis adresowany do osób budujących bankroll(czyli S'N'G oczywiscie), zaczynających grę, lub siedzących na micro typu nl20nl50nl100. Mozna wykupic abonament na stawki do! nl10 i s'n'g 1$ lol. Za 20 $ mozna miec dostęp do calego serwisu. Mnie interesuje tylko cash SH. Widze jednak że ten serwis furory nie robi, bo odzew niewielki. Mozna sobie zgooglowac grinder school i wszystko tam jest.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Ja mam trochę filmików z tej stronki, kupiłem kiedyś abonament. Za bardzo ich nie oglądałem, bo nie miałem czasu, ale może być ciekawe dość. Teraz nawet nie sprawdzę, bo mam je na dysku zewnętrznym, a dysk pożyczyłem kumpeli... Jeśli chodzi o cash SH to jest tam tego sporo.