Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    eee no 9 tam było zamiast 10

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Pytanie do graczy grajacych 18 i 27osobowe sity non turbo.

    Przez ile sitow staliscie w miejscu lub co gorsza byl do downswing?

    Ja wlasnie mam taki okres ze wszyskie 70-30 przegrywam nie mowic o flipach.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jeśli dobrze pamiętam Twoje ostatnie wypowiedzi, to właśnie doświadczasz typowego wyrównania. Jeśli nie trwa dłużej niż poprzedni upswing to naprawdę nie ma się czym przejmować.

    Sting

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Czemu ma to byc od razu wyrownanie? Uwazasz, ze jak ktos ma roi 15% to znaczy ze jechal na upswingu? Wydaje mi sie, ze jednak mozna takie roi utrzymac(chyba ze nie). Pozdr

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Utrzymanie takiego ROI jest możliwe, ale jest to bardzo trudne do zrobienia. A skoro napisałeś, że najpierw były super wyniki, a teraz jest downswing, to na 99% jest to wyrównanie. Oczywiście, może się zdarzyć, że szybko przyjdzie korekta downswingu(czego Ci życzę), ale raczej bym się o to nie założył.

    A mój wpis nie ma na celu deprecjonowania Twoich wyników, tylko pokazania, że wiele osób grających s&g bardzo szybko wyciąga błędne wnioski, które często są przyczyną porzucenia grania s&g lub bankructwa.

    Sting

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Ciagle mam roi 12% wiec nie jest zle. Raczej bardziej grozi mi porzucenie s&g niz bankructwo. Bede dalej walczyl i jeszcze wroce na 15%+. .

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    EDIT: Pierdolić te swingi
    Ostatnio edytowane przez Rado ; 14-08-2010 o 18:03

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Dobra probka SNG to 5.000 turniejow wedlug mnie tam juz ROI nie wiele sie bedzie roznilo w long runie Czyli to jest 2 miesiace dobrego grania

    Sprawa wysokosci ROI zalezy tez w duzym stopniu od ilosci table grancyh na raz Jesli ktos gra np 4 a druga osoaba 12 to wedlug mnie majac te same umiejetnosci ROI bedzie sie roznilo conajmniej o 2% Widze to po grze mojej i mojego znajomego ktory gral zdecydowanei mneij table na raz Kiedy wszedl an 12 ROI spadlo mu o 2-3% Trzeba tez pamietac ze celem nie jest maksymalizacaj ROI tlyko $/h Dam przykald Powiedzmy ze jeden gracz gra 10 table na raz a drugi 30 (widzialem takich regow na PS) to ten drugi mzoe mniec 3 razy mniejsze ROI a i tak bedzie wiecej zarabial od pierwszego bo z gry wyjda na to samo ale wyrobi wiecej rake a co za tym idzie RB lub cash bonusow

    Co do wysokosci ROI jakie mozna utrzyamc to sprawa jest bardzo prosta: Znajdujemy 20 regow w najszej grze na naszych stawakch i po probce powzyej 5k table na danej stawce sprawdzamy jakie ROI ma najlepszy gracz Prosty test ile sie da zrobic i utrzymac
    Ostatnio edytowane przez karambol ; 14-08-2010 o 13:02

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cholera jasna po raz drugi skasowalem sobie dosc dlugi post wiec teraz bedzie krotko. Aby ugrac 5k sitow w 2miechy to jednak trzeba sporo siedziec przy kompie, bo nawet na starsie sity 18 czy 27osobowe nie zapelniaja sie blyskawicznie.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    To, że grając mniej stolików będziesz miał wyższe ROI to "oczywista oczywistość". Na dłuższą metę będzie liczyło się $/h i tutaj trzeba znaleźć optymalne proporcje. Nie ma na to złotej reguły, bo u jednej osoby zwiększenie ilości spowoduje spadek o 1 czy 2%, a u drugiej o 10%. Według mnie najlepiej powoli zwiększać ilość (np. dodawać jeden stolik co 100 turniejów) i analizować grę. Jeśli nie ma różnic to dodawać kolejny i tak dalej. Jak widzimy że coś się psuje, to przestać zwiększać, ale za jakiś czas spróbować ponownie. Jeśli znowu się nie uda, to znaleźliśmy maksimum.

    Sting
    Ostatnio edytowane przez StingnWo ; 14-08-2010 o 22:32