Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Witam, mam problem z downswingiem. Otóż gram jak na razie cash micro nl2, i sytuacja którą mam obecnie trochę mnie niepokoi. Od początku sierpnia większość sesji mam na minus. Do tej pory wtopiłem około 25 buy-inów, co dla mnie jest dużym nadwyrężeniem bankrolla, bo to jest około 1/4 rolla. I tu moje pytanie: czy na full-ringach, na micro mogą się zdarzyć takie swingi? Podejrzewam, że nie, i to jest chyba wina mojej gry, także tutaj pytanie: używam PT, mam około 25k rozdań, w jakie sposób dokonuje się analizy swojej gry aby coś w niej poprawić? Na co należy zwracać swoją uwagę, czy przeglądać rozdania z danymi graczami? Gram typowe ABC na tych stawkach, a w ostatnich sesjach mam wrażenie jakby gracze mnie przeczytali, przy cbetach dostaję często raise, czy to możliwe, że większość graczy micro tak dokładnie analizuje przeciwników, czy po prostu trafiam na jakieś mocne ręce u nich? Teraz staram się grać dużo bardziej tight, tylko mocne ręce, ale tu znowu na showdownie przegrywam rozdanie z np. bottom parą przeciwnika, które normalnie przy odrobinie agresji można byłoby wygrać bez showdownu. Proszę o opinie bardziej doświadczonych.

    P.S. Dodam, że prawie cały lipiec sesje kończyłem na plusie, z malutkimi minusami.

    (edit: sorry, że nie w temacie cash, ale nie chciałem nowego zakładać)
    Ostatnio edytowane przez matizzz ; 22-08-2010 o 19:23

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    masz problem? a co to jest downswing?