Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 127
  1. #21
    ja jak co roku zgadzam się na wszystkie twoje ustalenia Kirku, a więc DEAL i Gl w tym sezonie

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Oczywiście dołączam do zabawy %

    Akceptuje zasady zaproponowane przez Kirka. Ktoś jeszcze wystawia podobny pakiecik przeciwko "najlepszej drużynie świata" !?

    Soprano pewnie wymięknie !?

    Pozdro.

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    chętnie przyjmę rozsądne zakłady jako przedstawiciel The Citizens.
    Franky zakładzik zaproponowałem Ci na podstawie powyższego zapisu i mam nadzieję, że obowiązuje on na rywalizację Arsenal vs Manchester City?
    Tak kontrolnie pytam bo w Fantasy Premier League zadeklarowałeś się jako fan innego zespołu angielskiego :>

  4. #24
    Czywiście, że obowiązuje na rywalizację Arsenal vs Man City. Przedstawicielem klubu, który darzę największą sympatią jest w tym wątku kto inny.

    Edit: OMFG Reina?!?!?!
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 15-08-2010 o 17:59

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    1 kolejka a Liverpool juz z 1 tytułem na najlepsza interwencje bramkarska sezonu

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Kurcze już po pierwszej kolejce trzeba gonić czołówkę ale w sumie patrząc na przebieg meczu to nie mam co narzekać bo strata mogła być większa. Mam nadzieję, ze inne kluby też będą gubić punkty na Anfield. Wenger postawił na Almunię a ten mu odpłacił kilkoma kiksami (chociaż to Reina dzisiaj był królem ). Ciekawe czy da mu szansę na rehabilitację czy postawi na Łukasza a może tak jak sugerują od dawna dziennikarze sprowadzi nowego bramkarza. Do końca okienka transferowego odbędą się jeszcze dwie kolejki ligowe ale ewentualne straty punkowe spowodowane przez baboki bramkarzy mogą być później ciężkie do odrobienia. Kościelny czerwona kartka i już zaczynają się problemy z środkowymi obrońcami. Mam nadzieję, że kontuzja Djourou to już przeszłość i będzie mógł zagrać. No nic za tydzień podejmujemy u siebie rewelację pierwszej kolejki czyli Blackpool i mam nadzieję, że chłopaki w przeciwieństwie do Wigan wytłumaczą im co to znaczy gra w Premiership

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Oczywiście dołączam do zabawy %

    Akceptuje zasady zaproponowane przez Kirka. Ktoś jeszcze wystawia podobny pakiecik przeciwko "najlepszej drużynie świata" !?

    Soprano pewnie wymięknie !?

    Pozdro.
    nie wiem czy Kirek Ci dal znac, ale chwile przed 1 kolejka (1 meczem LFC) napisalem mu smsa ze przyjmujeoczywiscie zaklady z nim jak i z Toba (gdzies podzialem twoj nr kom) a ostatio caly czas w rozjazdach jestem

    w Wawie nie bylo szans na rozliczenie sie za poprzedni sezon bo praktycnzie nie mialem chwili wolnego, gdyz po 2 dniach nad morze smigalismy.
    Napisz czy deal aktualny

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    nie wiem czy Kirek Ci dal znac, ale chwile przed 1 kolejka (1 meczem LFC) napisalem mu smsa ze przyjmujeoczywiscie zaklady z nim jak i z Toba (gdzies podzialem twoj nr kom)
    Przekazałem choć w innej wersji. Tzn, z SMS-a zrozumiałem, że z Adamem już wcześniej się dogadałeś a teraz proponujesz mi. W każdym razie myślę, że LosAdamos nie będzie miał nic przeciwko aby uznać Wasz zakład za ważny.

    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    w Wawie nie bylo szans na rozliczenie sie za poprzedni sezon bo praktycnzie nie mialem chwili wolnego, gdyz po 2 dniach nad morze smigalismy.
    Dwa dni i nie było czasu? Halo, przekazanie wygranej trwa jakieś 5 minut jeżeli wcześniej umówi się na spotkanie. No nic mam nadzieję, ze jednak uda się ten zakład rozliczyć przed końcem obecnego sezonu bo jeżeli nie to pozostanie Ci tyko wynajęcie TIR-a co może okazać się dużo tańszą opcją niż opłata dla kuriera za takie ilości JD

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Dobre Kirku

    Soprano. Oczywiście, że deal zaklepany ... sure bet

    A tak poza tym patrząc wczoraj na tą zgraję petro $ śmiem twierdzic, że oni jeszcze drużyny nie mają i jeszcze długo nie będą! Co do Liverpoolu to może byc ciężko o ligę europa

    Pozdr.

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Dwa dni i nie było czasu? Halo, przekazanie wygranej trwa jakieś 5 minut jeżeli wcześniej umówi się na spotkanie. No nic mam nadzieję, ze jednak uda się ten zakład rozliczyć przed końcem obecnego sezonu bo jeżeli nie to pozostanie Ci tyko wynajęcie TIR-a co może okazać się dużo tańszą opcją niż opłata dla kuriera za takie ilości JD
    no wiem, troche zawalilem, ale mialem ze soba jedna torbe z rzeczami na wyjazd i druga torbe golfwa, wiec nie bylo mozliwosci bym trunki przywiozl od siebie. tak wiec w planie bylo jeszcze odwiedzenie jakiegos sklepu, a taszczac 2 torby ze soba to szczerze powiem nie za bardzo mi sie to usmiechalo. Ale przyznaje sie bez bicia, gdybym mial troche wiecej checi to pewnie bylo to do ogarniecia