Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 127
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Pozostał już niecały miesiąc do kolejnego sezonu rozgrywek na angielskich boiskach, tradycyjnie czas więc na nowy topic.

    Okno transferowe niby otwarte, ale tak naprawde zbyt wielkich ruchów na wyspach w nim nie ma.
    Najglośniejszy chyba transfer do tej pory to przeprowadzka Joe Cole'a na Anfield, za okrągłe 0 funtów

    Po roku przerwy do najwyzszej klasy rozgrywek wraca m.in. Newcastle

    Tak jak zawsze mam jakiegos faworyta przed sezonem (w zeszlym roku CFC dzieki uprzejmości Mac'a pozwolila mi zarobić pare groszy), to w tym totalnie nie wiem kto mógłby zdobyć mistrza. Chelsea będzie dalej mocna i chyba znów na nich byłbym skłonny postawić.
    City chyba jeszcze nie da radę i będzie walczyć o LM.

    Oczywiście ogromne nadzieje wiaze z Liverpoolem i nowym trenerem, ktory póki co robi czystki i wszystkie transfery są mega trafione. 4-4-2 z Kuytem i Torresem z przodu, Cole na flance, Gerrard i Poulsen (raczej Masca odejdzie) wygląda optymistycznie.
    Czyzby wreszcie po kilku altach zagramy z 2 napadziorami ?
    Gorzej z obroną, Carra daleki od swojej formy. Modlic się by Skrtel i Agger nie łapali kontuzji. NO i potrzeba nam lewego obrońce.
    Ale tak jak po zakończeniu ostatniego sezonu miałem mega czarne wizje, to ostatnimi czasu znów myślę o powrocie msitrza na Anfield

    In HODGSON we trust

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Olymiakos wita Alberto Riere
    WOW just wow
    poludniowcy sa niesamowici

    http://www.youtube.com/watch?v=JX-TLqCHdkA

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    "yellow fever" zbliza sie na Anfield...
    wolalbym arabow, ale wszystko lepsze niz te p***** hamburgery

    panowie niecale 2 tyg do startu ligi, a tu taka cisza
    Kirek losadamos, chyba bede next week w wawie, moglibysmy sie rozliczyc za poprzedni sezon, tylko nie wiem gdzie pomieszcze te litry ktore od was wygralem bede musial wziac osobna walizke

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Ja się do tematu podłączę w przyszłym sezonie dopiero, jak już Leeds powróci na swoje miejsce

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    W sumie to już tylko 9 dni do startu ligi!
    A start w tym roku Kanonierzy mają elegancki. Mam nadzieję, że ta wygrana pozwoli im się odpowiednio rozpędzić
    Co do obecnego składu to trochę boję się o zbyt krótką listę środkowych obrońców. Odeszło 4 (Campbell, Galas, Senderos i Silvestre) a przyszedł tylko 1 (Koscielny) czyli na chwilę obecną mamy tylko trzech piłkarzy na tą pozycję (Vermaelen, Koscielny, Djourou).

    W najbliższą sobotę Arsenal gra w Warszawie a mnie na tym meczu nie będzie. Jeszcze sam w to nie mogę do końca uwierzyć ale przespałem kupno biletów. Właściwie to nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania szczególnie, że ceny biletów jak na sparing nie były najniższe (od 50 do 130 PLN). No nic meczyk obejrzę w TV a na pamiątkę zostanie mi karta kibica Legii którą wyrobiłem przy tej okazji .

    Co do zakładów to Soprano daj znać przed wizytą w Warszawie to się jakoś zgadamy. A jak zakończą się rozliczenia poprzedniego sezonu to pewnie wystawię jakieś pakieciki na obecny :].

    No i ostatni wątek to zabawa w Fantasy Premier League ( http://fantasy.premierleague.com/ )
    Założyłem Ligę Pokerzysta.pl zapraszam do zabawy. Kod dla ligi to: 558118-193873
    Osobiście nie planuję, żadnych zakładów dla tej zabawy ale nie ma przeszkód aby inni gracze sobie takowe ustalili. Możliwości na zakłady jest sporo . Ja do budowania swojego zespołu podszedłem na zasadzie, biorę zawodników którzy grają (można tylko 3 z jednego klubu) + grali kiedyś w Arsenalu. Udało mi się w ten sposób wybrać 13 na 15 zawodników. Moja drużyna na dzień dzisiejszy to:
    Bramkarze:
    1. Fabiański (Arsenal)
    2. Kuszczak (niestety nie mogłem powołać Stuarda Taylora ponieważ byłby czwartym zawodnikiem z Manchesteru City)
    Obrońcy:
    3. Ashley Cole (1999–2006 jako Kanonier)
    4. Philippe Senderos (2003–2010)
    5. Kolo Toure (2002–2009)
    6. Sol Campbell (2001–2006, 2010)
    7. Matthew Upson (1997–2003)
    Pomocnicy:
    8. Cesc Fabregas (Arsenal) - kapitan mojej drużyny
    9. David Bentley (2001-2006)
    10. Luis Boa Morte (1997–1999)
    11. Patrick Vieira (1996–2005)
    12. Charles N'Zogbia (spoza Arsenalu)
    Napastnicy:
    13. Robin van Persie (Arsenal)
    14. Nicolas Anelka (1997–1999)
    15. Emmanuel Adebayor (2006–2009)

    Może znacie jeszcze jakiś zawodników którzy byli kiedyś Kanonierami a ja to przeoczyłem :|. Mam do rozdania jeszcze miejsce dla bramkarza i pomocnika, no i jacyś rezerwowi do transferów w razie kontuzji by się przydali.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 06-08-2010 o 07:36

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Nowy sezon pora zacząć!

    Już za niecałe 5 godzin mecz o Tarczę Wspólnoty z zespołem Chel$ea.

    Tak jak SAF zapowiadał nie było szaleństwa na rynku transferowym. Ja osobiście jestem zadowolony, nikt nie opuścił ekipy Czerwonych Diabłów a została ona śmiem twierdzić "dopieszczona". Już w zimowym oknie transferowym został zakupiony perspektywiczny obrońca Smalling, który powinien podpatrywać najlepszą parę środkowych obrońców Ferdinand-Vidic i wyrosnąć na ich zacnego następce.

    Drugim zawodnikiem sprowadzonym przez Alexa jest napastnik Hernandez. Długo zastanawiałem się, czy to kolejny zakup "marketingowy" ale po minionych Mistrzostwach Świata okazało się, że trafił nam się ogromny brylant, który po oszlifowaniu może stać się objawianiem angielskich boisk!. Chicharito - Here He Comes! You will see.

    Króciutko o szansach zespołów w nadchodzącym sezonie:

    Chel$ea - brak jakichkolwiek wzmocnień, odszedł Deco, Ballack oraz Cole. Może nie być tak różowo jak w zeszłym sezonie. Mistrzostwo zdobyli przewagą jednego punktu!
    Arsenal - ogromny plus - zatrzymanie Fabregasa - minus - wyprzedaż obrońców. Jeśli Wenger nie wzmocni tej lini to może być kiepsko. na własne oczy widziałem jak Legia wbiła kanonierom 5 bramek.
    Tottenham - jakoś ich nie widzę, no może przez mgłę.
    City - hmmmm.... Zakupy, zakupy, zakupy. Najprawdopodobniej będą grac w ustawieniu 1-1-1-8, heheh. A tak na poważnie, jeśli ta machina z petro$ zaskoczy to mogą nieźle namieszać.
    Liverpool - niestety tylko same plusy mianowicie, odejście Benka, zatrzymanie Torresa oraz Gerrarda, no i prawdopodobnie nowy właściciel. Lecz jestem przekonany, że jeszcze nie w tym roku. Brak długiej ławki rezerwowych. Maybe next year

    Moja tabela na zakończenie sezonu.

    1. Man Utd
    2. Man City
    3. Arsenal
    4. Chel$ea
    5. Liverpool
    6. Tottenham
    7. AV
    8. Everton

    We Will See ...

    Soprano, nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twoja zapowiedziana wizyta w Wawie Daj znac a na pewno ustawimy sie na jakies małe co nieco i porozmawiamy o tych 20 latach

    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez losadamos ; 08-08-2010 o 10:54

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ale gooool, nawet brozek tak nie umie

    dobry poczatek ma chlopak

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jakby co wchodzę w każdy zakład dotyczący tego sezonu. Oczywiście stawiam wszystko na Manchester United. W tym sezonie tytuł wraca na Old Trafford!!

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    No i już pierwsze trofeum trafiło na Old Trafford!!

  10. #10
    Jakby co, to podobnie jak w poprzednim sezonie chętnie przyjmę rozsądne zakłady jako przedstawiciel The Citizens.