Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127
  1. #121
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Poniżej moje rozliczenia zakładów za ten sezon. Proszę zweryfikujcie czy się wszystko zgadza. Opcje zaznaczone na czarno oznaczają rozliczone w trakcie sezonu lub takie, które się wyzerowały.

    Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu mam nadzieję, że będziemy rozliczeni i pomyśli się nad kolejnymi pakietami


  2. #122
    Wg mnie wszystko ok. Proponuję przenieść tę niewielką ilość na poczet następnego sezonu.

  3. #123
    Fabs --> Barca
    Nasri ---> City
    Clichy juz poszedl

    wkoncu chlopaki zaczynaja kumac ze z piernikiem węgierem nie zawojuja nic.... ktos jeszcze wierzy w jego bajki?

  4. #124
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja cały czas wierzę w Wengera. Nie oznacza to, że zgadzam się z nim w 100% ale jestem zadowolony, że nadal jest trenerem Arsenalu.
    Na zakończenie przydałoby się parę słów podsumowania sezonu ale chyba chcę o nim już zapomnieć .

    Co do zakładów to w obliczeniach był błąd (było 0,7 zamiast 1) za mistrzostwo dla Manchesteru United (już poprawiony) i rozliczony. Liverpool i Manchester City (0,2 przeniesione na nowy sezon) też rozliczone. Z Jaggerem nie udało mi się skontaktować ale mam nadzieję, że nie będzie problemu z rozliczeniem zakładu.

  5. #125
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Fabregas już niemal oficjalnie w Barcelonie. Do tego za jakieś grosze... Jakoś mi go strasznie nie szkoda, zwłaszcza jeśli nadal miałby być "kapitanem". No, ale osłabienie to mimo wszystko jest, a nie dostaliśmy nawet za niego tyle, ile jest wart...

  6. #126
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Ja cały czas wierzę w Wengera. Nie oznacza to, że zgadzam się z nim w 100% ale jestem zadowolony, że nadal jest trenerem Arsenalu.
    Wydaje mi się, że coraz więcej zaczyna przemawiać za tym, że za tę tragiczną politykę odpowiada nie Wenger, a zarząd. Chociaż jak zwykle na poznanie prawdy raczej nie mamy co liczyć...
    http://www.thefootballnetwork.net/ma...8/st170548.htm

  7. #127
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Prawda pewnie leży gdzieś po środku