Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Chcialbym sie dowiedziec jak przedstawiaja sie u Was te statystyki wydaje mi sie ze chyba sprawdzam zbyt wiele betow, albo nie betuje river za czesto. Jakos mam zawsze treme ze jak zabetuje to dostane raise. Z gory dziekuje za odpowiedz

    P.S. czy te statystyki zmieniaja sie w zaleznosci od stawek na ktorych gracie czy sa raczej podobne, bo u mnie jest kilka procent roznicy pomiedzy PLO5 a PLO25

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    cóż bet na riverze zawsze jest nieco mniejszy niż na turnie w statystykach przeważającej większości wygrywających graczy, ale ja bardzo często gram na riverze check for value, przez co mój river bet jest zdecydowanie mniejszy niż turn bet(kiedy nie mam pozycji i np river kompletuje jakiś draw, jeden z wielu lub mało prawdopodobny a w zakresie rywala są właśnie drawy i czasem jakieś słabsze układy które bije, to bardziej sensowne wydaje mi się zagrać check/call, bez pozycji bo dostaje akcje od zamkniętych drawów i tych nie trafionych, ale nie wiem tak naprawdę czy jest to sensowne zagranie )