Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Wlasnie rozegralem bardzo sexy float/blefa to stwierdzilem, ze sie pochwale (jako, ze czekam na akcje, nowe HU nie chca sie otworzyc :/).

    HUSNG za 215 na iPoker (room Chili). Przeciwnik moj na SS ma -17% roi po 49 grach grajac wylacznie HU i 6manDoN (czyli brak statow, jest nowy w roomie). Wydaje sie z dwoch gier, ktore z nim gralem, ze jest w miare dobry, betuje w okazana slabosc. W jego rangu (na turnie/riverze przed foldem) sa: air, flushdraw, srednie parki, moze ciekawie rozegrane KK, damy, made flush i fule.


    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $40(BB) IPoker Game#3119922868

    Ydron33 ($1,380)
    GrasiuChil ($1,620)

    GrasiuChil posts (SB) $20
    Ydron33 posts (BB) $40

    Dealt to GrasiuChil 7 8
    GrasiuChil raises to $100
    Ydron33 calls $60
    FLOP ($200) 2 Q 4
    Ydron33 checks
    GrasiuChil checks
    TURN ($200) 2 Q 4 Q
    Ydron33 bets $120
    GrasiuChil calls $120
    RIVER ($440) 2 Q 4 Q T
    Ydron33 bets $300
    GrasiuChil raises to $1,400 (AI)
    Ydron33 folds
    GrasiuChil shows 7 8

    GrasiuChil wins $1,040


    Dwie rece pozniej przeciwnik na tilcie callnal mojego AI preflop majac na reku 69s =)
    Jestem ciekaw czy nie sugeruje to, ze moze wyrzucil dame (jak jest bdb to mogl)

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    call cie z 69 i chcesz zeby ci cokolwiek zrzucil do sexy floata ? jak dla mnie to on ma tu ciężkiego fold 4. jak od 1-10 w skali zagrania spewy to masz mocne 9

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    nie podales zadnych danych, readow na goscia.. zrobiles takie zagranie i Ci akurat wyszlo ale to jest bez sensu i w dluzszym okresie palisz kase.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ready podalem, ze betuje w slabosc, co sprawia, ze w jego range jest air, co sprawia, ze nie jest to palenie kasy tylko +ev.

    Poza tym jak gram taki line, to w 95% przypadkow mam tam 44, 22 lub TT (czasem wysoki flush na slabych graczy, ktorzy callna tam z kazda dama / kazdym flushem). Dodanie 5% takiego blefa dla balansowania jest bdb. No i do tego takie cos sprawia, ze przeciwnik 1. moze stiltowac, 2. zacznie nas uwazac za swira i grac nieodpowiednio przeciwko naszym zbalansowanym rangom (moj przeciwnik po skonczeniu tego HUSNG zapisywal sie ze mna do kolejnych, myslac, ze bede robil takie rzeczy czesto, a prawda jest taka, ze nie zrobie tego przeciwko niemu przez nastepne 50 HU na pewno, a pewnie i wogole o ile sie nie adjustnie spowrotem).

    Peace
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 20-07-2010 o 17:44

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Jak dla mnie, villian rozegrał to tak jakby miał Q lub flusha. Zapewne miał coś w stylu A4, tak ja to widzę. Przybijam się do zdania poprzednika, że lekkomyślnie zagrane, wiadomo czasami wyjdzie.

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    fajnie zagrane

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    mistrzu, co tu reprezentujesz?

    Jestem ciekaw czy nie sugeruje to, ze moze wyrzucil dame (jak jest bdb to mogl)
    jak jest slaby tu tutaj wyrzuca, jak jest dobry to tutaj sprawdza. z Q? easy

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie za bardzo rozumiem. Nie masz readów na gościa.
    Ok.
    Podbijasz z marginalną.
    Ok.
    Pokazuje się "dry" flop.
    robisz check.
    Bez sesnu
    Pojawia się inetresujący turn ( nie dla ciebie) nwchodzisz w to
    Bez sensu
    Pojawia się blank river : robisz float
    Hm... bez readów wygląda to słabo

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    standard...

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    standard...
    nie kozacz :]