Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Poziomy gry

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Witam gram w pokera od jakiś 6 miesiecy z różnymi wynikami raczej ponizej oczekiwań zaczeło sie od 5 card draw po czym stwierdziłem ze jest tam zbyt dużo kart potem zaczołem grać w holdem nl fr na najnizszych możliwych stawkach koło 10k rozdań gra sie niekleiła dalej zbyt wiele kart na stole i przeciwników zainteresowała mnie gra 1 na 1 i tak na ps grałem sobie na wirtualną kase szło bardzo dobrze czym mnie kart na stole tym czuje sie pewnij i tak zaczołem grać na prawdziwą kase na titanie hu sng wyniki są dobre jestem na + po rozegraniu jakis 200 sitów stawki 1 $. Mam pytanie co do poziomu gry na różnych platformach na niskich stawkach gdzie czego można sie spodziewać jeśli ktoś ma czas i chęć na dyskusje na pw zapraszam pozdrawiam Piotrek
    ps. to mój 1 post.....

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez peterek102 Zobacz posta
    Witam gram w pokera od jakiś 6 miesiecy z różnymi wynikami raczej ponizej oczekiwań zaczeło sie od 5 card draw po czym stwierdziłem ze jest tam zbyt dużo kart potem zaczołem grać w holdem nl fr na najnizszych możliwych stawkach koło 10k rozdań gra sie niekleiła dalej zbyt wiele kart na stole i przeciwników zainteresowała mnie gra 1 na 1 i tak na ps grałem sobie na wirtualną kase szło bardzo dobrze czym mnie kart na stole tym czuje sie pewnij i tak zaczołem grać na prawdziwą kase na titanie hu sng wyniki są dobre jestem na + po rozegraniu jakis 200 sitów stawki 1 $. Mam pytanie co do poziomu gry na różnych platformach na niskich stawkach gdzie czego można sie spodziewać jeśli ktoś ma czas i chęć na dyskusje na pw zapraszam pozdrawiam Piotrek
    ps. to mój 1 post.....
    Zadałeś to pytanie trochę za wcześnie. Generalnie poziom husng do nawet 20$ jest uznawany sa prosty (że wystarczy grać solidne ABC, żeby wyjść na plus). Dlatego powinieneś się starać opanowywać grę bez względu na poziom, bo na niskich stawkach to nie ma znaczenia bo sporo ludzi popełnia elementarne błędy lub sakramencko tiltuje.

    Natomiast zwrócił bym uwagę na rakeback. Jeśli grasz na niskich stawkach to zapisz się tam, gdzie dostaniesz solidny zwrot. Jeśli rozgrywasz dużo pojedynków to te nawet pare dodatkowych centów za grę zrobi różnice...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    że wystarczy grać solidne ABC, żeby wyjść na plus
    a moze ktoś poda zgłebi tajniki gry heads up bede bardzo wdzieczny za cenne uwagi i jakiekolwiek wskazówki

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez peterek102 Zobacz posta
    a moze ktoś poda zgłebi tajniki gry heads up bede bardzo wdzieczny za cenne uwagi i jakiekolwiek wskazówki
    gra ktos moze na titanie HU sng i moze pochwalić sie uwagami zaprzaszam na pw