Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    w calej sprawy,najgorsze jest to ze najprawdopodobniej oszust nigdy nie zostanie wykryty i gadanie na prawo i lewo o dojechaniu go nic nie da,jesli gosc wyzerowal juz tyle kont i sprawa jest mocno naglosniona a on mimo to dalej na bezczela dziala to znaczy ze nie robi to amator i wszystko ma pod kontrola,jest dobrze zabezpieczony i nie ma obaw ze go ktos wykryje,no chyba ze ktos by zrobil rzeczywiscie konkretny rozpizd razem z policja,chociaz i w taka skutecznosc watpie
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 21-07-2010 o 12:41

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Skoro włamania są na maile to znaczy że trzeba po prostu znaleźć pocztę z tokenem i wtedy można być w miare bezpiecznym

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    nie wiem czy to ten sam typek i czy działa w ten sam sposób
    Ale dokładnie rok temu, początek wakacji miałem to samo
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...netellera.html
    wyjechałem do Kanady zrobiłem pierwsza transakcje kartą netellera i kasa w ciągu godziny zniekneła z konta neteller poprzez systematyczne wplaty co 15 sekund w kwotach nie przekraczajacych 50USD jednokrotnie na jakies pokerromy krzaki
    wkurwielm się strasznie bo później w Las Vegas nie miałem kasy (na szczęście nie tylko netelerem człowiek żyje)

    próbując robić jakiekolwiek inne traskacje karta zawsze miałem odmowę, tłumaczyli ze może karta eurpejska itd.
    Osobiście nie moglem się zalogować na netka bo chyba trzeba się logować z polskiego IP inaczej blokują konto
    a ja siedziałem 3 miesiące w Kanadzie i USA
    Ale skurwiel zablokował mi pocztę na o2.pl i pewnie stad miał dane do netka
    Po pewnym czasie zdecydowałem się podać moje dane do logowania neteller mojemu dobremu kumplowi, który to mnie uświadomił mnie ze ktoś wyczyscil mi netka drobnymi przelewami.

    Po powrocie do Polski walczyłem z suportem netelera i pokerromami ale bez żadnych efektów netellera mi zablokowali dożywotnie i za każdym razem kiedy próbowałem cokolwiek wyjaśniać mówili ze ich współpraca ze mną dobiegła już końca i nie chcą ze mną rozmawiać
    Debile z suportu chyba uważali ze to ja kradłem a nie bylem poszkodowanym
    Po pół roku dałem sobie spokój

    jak widać okres wakacyjny sprzyja wszelkim wyjazdom podczas których takie cioty jak ta działają na naszych kontach

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    1 to opcjonalnosc takiego rozwiazania. 2 Grasz i tak na kazdym roomie po kilka mies/tyg. Przezucając sie gdzie indziej musialbyś jednorazowo swoje poczekac(co i tak zrobilbys z checia). Chodzi o to, że bank zapewnia bezpieczenstwo: zabezpieczenia czysto systemowe,ale przedewszystkim kody na komorkę czyli ten indywidualny kontakt. W portfelach jest tak, że oni cos maja i mozesz skorzystac. Nie ma znaczenia czy jest to bezpieczne czy nie, a korzystasz na zasadzie "nie ma wyjscia"

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Jeżeli ktoś wykorzystuje sytuacje że ktoś inny wyjeżdża, to musi o tym wiedzieć czyli albo być bezpośrednim znajomym, albo działać z taką osobą. Niestety tak na prawdę po włamaniu na pocztę można już bezproblemowo wyciągnąć wszystkie właściwie hasła bo do wszystkich portfeli, softów mamy tego samego maila, dlatego ze musi się on zgadzać na portfelu i na sofcie. Dlatego chyba najbezpieczniej jest po prostu założyć sobie nowego mailla, pozmieniać go wszędzie i nigdzie w żadnych ankietach, korespondencji ze znajomymi, czy czymkolwiek innym po prostu go nie używać

  6. #36
    "po włamaniu na pocztę można już bezproblemowo wyciągnąć wszystkie właściwie hasła bo do wszystkich portfeli, softów mamy tego samego maila, dlatego ze musi się on zgadzać na portfelu i na sofcie"

    ja mam innego maila na portfelu i innego w roomach i nie mam zadnego problemu z wplatami i wyplatami

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to jest dziwne...

    ja kilka razy do depozytu użyłem konta z innego maila i przy późniejszej wypłacie zawse musiałem tłumaczyć dlaczego konto netellera jest na inny mail niż konto w tym roomie itd...

    no ale może to zależy od roomu i nie wszystkie tak robią

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    niestety mail tu nie przeszkodzi jak ktos cie ma okrasc zdepozytuje gdzie mu sie podoba ;-/ niby mail powinien sie zgadzac ale zaden room nie odrzuca wplaty z innego maila niestety (przy wyplacie moga byc problemy tak jak pisze kolega wyzej).

  9. #39
    troche sie wychlilem, sprawdzilem teraz i jednak mam ten sam e-mail "tu i tu"

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    dzieki takim wynalazkom jak internet na karte sim oszusci sa nie do wykrycia, niestety