Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Założyłem konto na Littlewoods Poker... jak się okazało było to dużym błędem. Wpłaciłem sobie troszeczkę kasy żeby zobaczyć jak się tam gra (ok 55$), włączyłem sobie stół HU cash ograłem jednego gracza z całego BI... potem pograłem z innym graczem, również HU cash, także wygrałem trochę $$$.

    Stwierdziłem jednak że platforma Pacific mi nie odpowiada i zleciłem wypłatę środków na MB. I tutaj zaczęły się schody. Po 3 dniach zaniepokoiłem się brakiem pieniędzy na koncie i postanowiłem sprawdzić co się stało... wchodzę a tu konto na Littlewoods Poker... zostało zablokowane!!!

    Napisałem od razu maila do nich. Przez 2 dni robocze nie otrzymałem odpowiedzi... napisałem więc do ich live help a tam zostałem poinformowany, że wysłano do mnie maila z wyjaśnieniami, dlaczego konto zostało zablokowane. Fajnie, tylko że ja tego maila nie mam... Pani napisała że skontaktuja się ze mną mailowo w ciągu 3 dni.

    Po 1,5 tyg. dostałem info dlaczego konto zostało zablokowane. Podobno złamałem regulamin i jeden z graczy przekazał mi pieniądze :O. Nie wiedziałem o co chodzi więc odpisałem, że nic nie zrobiłem, grałem fair i chce odzyskać moje pieniądze. Męczyłem i tłumaczyłem przez 3 tyg że nic nie zrobiłem i niech mi pokażą jakieś dowody. Pomijając fakt że zamiast 72h (tyle sobie dają na odpowiedz) czekałem koło tygodnia aż ktoś mi łaskawie odpisze(zawsze to była inna osoba) to jeszcze nic nie załatwiłem... Stwierdzili, że złamałem regulamin, konto trwale zablokowane i 400zł poszło się jebać.

    Właściwie niech sobie w dupę wsadzą ta kasę... złodziejski soft i platforma. Przestrzegam wszystkich żeby nie grali na tym gównie! Nic nie zrobiłem, przez 1,5 tyg nie wiedziałem wgl o co im chodzi. Cyrk w chuj. Oszuści i nic więcej. Jeszcze raz odradzam Pacific, a w szczególności room Littlewoods Poker.

  2. #2
    a czy te 55$ nie bylo przypadkiem za free - non deposit, badz z jakiegos quizu?

  3. #3
    Wpłacone z mojego MB .

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    888 zawsze i wszedzie szerokim lukiem, fatalny soft, brak jakichkolwiek bonusow, i do tego, jesli wierzyc autorowi, takie akcje. Strasznie gowniana siec, chociaz nie zdarzylo mi sie, co by mi pieniadze zablokowali. Zreszta ten littlewoods to chyba jakis 3. mlodszy krzaczek, wiec juz w ogole bym sie tam nie ladowal.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ludzie nie grajcie na krzaczorach!

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    A może wpłaciłeś swoje 55$ kolega 50$ bonusowe itp itd przegrał do Ciebie i zachciało się wypłacić

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    888 zawsze i wszedzie szerokim lukiem ... brak jakichkolwiek bonusow
    Ze ty nie umiesz sobie zalatwic to nie znaczy ze nie mozna miec.
    Jest bonus od depozytu, nie wiem jak teraz ale pare miesiecy temu 30% rb bylo bez problemow do zalatwienia, wiec nie wiem co to dla ciebie znaczy ze nie ma jakichkolwiek bonusow.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mam tam 35% rb (pacificpoker) ale soft faktycznie nie grzeszy grywalnościa

  9. #9
    Wpłaciłem na mniej znany room żeby sobie nie zamykać ewentualnej drogi do bonusów/rb na tych bardziej znanych np 888. Teraz wiem, że już nigdy nie zagram na tej platformie śmiesznej, zresztą dostałem info, że jak założę jeszcze gdzieś konto na pacificu to mi je zablokują i nie zwrócą kasy... hahaha.

    Dobrze, że tylko tyle wpłaciłem bo to jest jeszcze kwota do przeżycia.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Littlewoods to wcale nie taki krzak. Ten room ma dooobre kilka lat i jest swietnie znany w UK.