Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie czytalem wszystkich watkow o wlamach, moze gdzies sie to przewinelo, ale oswieccie mnie, w jaki sposob mozna sie wlamac na netellera poprzez email? I jak wtedy ten ktos przeleje kase na poker room (w rachube i tak wchodza chyba tylko moje konta)?

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    a jak zgubisz komorke jak wprowadzisz nowy numer? Jakie wtedy sa procedury?

    jak zmienialem z kodow papierkowych na sms to wpisywalem kod z kartki a przypadku zgubienia telefonu ?

    jak zmienialem numer telefonu to wystarczylo zadzwonic na mlinie i podac nowy numer , praktycznie zadnych przeszkod dla zlodzieja

    a pozniej jeden przelew (nie mozna ustawic limitu) i konto puste!
    nie pamietam dokladnie ale tez mialem tak ze zmienilem numer telefonu i zapomnialem zmienic na mlini. jakos to udalo mi sie zalatwic. do tego zeby zmienic numer musisz podac telekod ktorego nigdzie nie uzywasz i tylko jak dzwonisz na mlinie to go podajesz wiec zlodziej musialby znac ten telekod. i trzeba dzwonic z tego numeru co sie ma zarejestrowany w mbanku. ja dzwonilem z innego bo stary byl juz nieaktywny i mialem trochu problemow z ta cala weryfikacja zeby potwierdzic ze ja to ja. praktycznie nie ma opcji zeby mi wyczyscili konto na mbanku.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak juz wlamałeś się na maila to możesz za pomoca przypominajek odzyskać jakiekolwiek hasło chcesz

    więc np włamał się na pocztę...

    wchodzi an netellera/mb itd i wysyła sobie przypominajke hasła i już jest potem tylko zakłada konto na jakimś roomie krzaku i sobie wpłaca z Twojego netellera... zresztą w większości roomów to nawet nie musiałby nowego konta zakładać tylko sobie wpłaci normalnie na Swoje konto typu Marcin Nowak z netellera innej osoby (pewnie tylko największe roomy typu PS FTP mają jakieś zabezpiecznia czy coś) problem to się może pojawic przy wypłacie dopiero... ale to wystarczy, że zrobi szybki chipdumping na inne legalne konto i już ma wszystko pozamiatane... zdąży wypłacić zanim room cokolwiek sprawdzi...

    a że oszustów dużo to i takich przypadków coraz więcej...

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    No tak, troche sobie to posprawdzalem, faktycznie przypominacze nie sa zbyt wyszukane, ale jednak co nieco o osobie trzeba wiedziec, na przyklad znac odpowiedz na security question na nt. Wymyslic sobie z dupy odpowiedz i raczej nikt nie wpadnie. Jesli chodzi bezposrednio o poker roomy trzeba znac nicki, nazwisko, date urodzenia, cos w tym stylu.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    nie pamietam dokladnie ale tez mialem tak ze zmienilem numer telefonu i zapomnialem zmienic na mlini. jakos to udalo mi sie zalatwic. do tego zeby zmienic numer musisz podac telekod ktorego nigdzie nie uzywasz i tylko jak dzwonisz na mlinie to go podajesz wiec zlodziej musialby znac ten telekod. i trzeba dzwonic z tego numeru co sie ma zarejestrowany w mbanku. ja dzwonilem z innego bo stary byl juz nieaktywny i mialem trochu problemow z ta cala weryfikacja zeby potwierdzic ze ja to ja. praktycznie nie ma opcji zeby mi wyczyscili konto na mbanku.
    ten telekod to mowisz o tych szesciu cyfrach ?

    jak sie chce zmienic numer jesli sie zgubilo telefon to jak mozna dzwonic z tego zgubionego? Ja z budki TP dzwonilem i zmienili, weryfikacja jest taka nazwisko, adres, rok urodzenia etc ze trzy pytania

    jesli zlodziej przebrnie przez zmiane numeru to wykona przelew nawet na 20k pln (nie mozna ustalic limitu!)

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to mega dziwna akcja że w ten sposób udało Ci się to zrobić...

    wg procedury trzeba znać telekod, jeśli się go nie zna jedyna opcja to zmiana przypisanego telefonu bezpośredniow placówce po okazaniu dowodu osobistego itd...

    ja 2 razy próbowałem zmienić numer dzwoniąc z innego ale nie pamiętajac telekodu, znałem wszystkie możliwe dane, adresy piny, pesele czy co tam jeszcze ale nie wystarczyło. Za jednym i drugim razem musiałem ostatecznie iść do placówki...

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    tak sorki telekod trzy cyfry trzeba bylo podac

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Za jednym i drugim razem musiałem ostatecznie iść do placówki...
    tez sobie przypominam ze musialem isc po cos do placowki i pewnei wlasnie po to.
    trzymanie kasy na mbanku i teraz po wprowadzeniu tokenow na moneybokers wydaje sie bardzo bezpieczne i na te 2 roomy rozdzielam rolla:].

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Ze mna gadal wczoraj. Taka sama akcja. Tylko sie okazalo ze ma klopoty z roamingiem jak chcialem zadzwonic.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    kiedy przyznawano ten telekod w mBanku? to razem z pinem do karty czy jak ? bo w ogole nie pamietam o czyms takim