Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    29
    Witam!
    Gram od niedawna 5$+0,25$ SNG HU i zastanawiam się nad czymś.

    Zakładając, że gram kolejne gry z zupełnie losowo wybranymi graczami i stałą liczbę gier dziennie - po ilu grach i przy jakim procencie wygranych mogę przyjąć, że mam wystarczające umiejętności żeby z korzyścią się w to bawić?

    Z góry dzięki za odp.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Jezeli bedziesz gral reg speed i bedziesz mial ponad 7% ROI po 1000 grach (7% ROI na stawkach 30$ po 1000 grach to 2200$) (2 miesiace gry max, powinno sie to grac w miesiac) tzn. ze mozesz sie w to bawic, zrobisz taki wynik x3 z rzedu i znaczy ze mozesz bawic sie powazniej.
    Jezeli bedziesz gral strukture turbo to po 3000 grach i ROI powyzej 4-5% bedzie dobrym profitem. Turbo sie nie przestrasz kiedy bedziesz runowal po 10-15BI ponizej EV w ciagu dnia,dwoch - pojebane te gry, ale mozna ich grac zajebiscie duzo, ale swingi mega kozaki.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    5
    Dokładnie to co kolega napisał w ostatnim zdaniu...najlepiej zaczynać od reg speed...ja po wyrobieniu 20 BI na 5,25$ reg speed przeniosłem sie na turbo z checia zwiekszenia hourly rate i szybko dobiłem do 200$ i niestety potem równie szybko dobiłem do 0 ale oprócz zwykłego bad runu i swingu w dużej mierze przyczyniłem sie do tego osobiscie..tilt, forsowanie gry itp.... Tak wiec jak na poczatek i do nauki gry reg speed rulez.. pozdro

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    z 1k mysle