Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    14
    Czy ogólnie można wypłacać pieniądze na konto Netellera o innym nazwisku niż konto w pokerze? Muszą to być dokładnie te same dane czy wystarczy że podan numer netellera, hasło i tyle...?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Nic nie musi być zgodne wystarczy tylko numer konta netteler i tyle.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    nie wiem w jakim roomie jest tak jak piszesz.. standardem jest ze mozesz wyplacic tylko na swoje konto. i slusznie - oni bronia sie przed przekretami, a twoje konto trudniej komus 'oczyscic' jak ci sie wlamie. moze tylko na stoliku przegrac.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    14
    Mi konkrotnie chodzi np o PartyPoker, Celeb czy np. Poker.com

    Z kolei też ciekawi mnie _Bezcenny gdzie jest tak jak mówisz...?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Gdzie jest, dokłądnie to nie wiem. Ale jak wpłacałem kase z netellera do poker roomu. Dane netellera były na jego dane, a dane w pokerze na moje i odziwo z wypłatą też nie było problemów.
    A jeśli chodzi Ci o konkretny przykład roomu to był to room vegas007.
    I myśle że to nie jeden pokerroom, który nie zwraca na to uwagi.

  6. #6
    _BezCenny


    Wprowadzasz ludzi w błąd tylko przez takie praktyki poblokuja ludziom konta i tym co chcieli uzyczyc swojego netellera tez

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    kazdy room prowadzi swoja polityke jedne np pozwalaja wplacac z jednego netelera na wiele kont inne nie

    jedne wyplaca na konto netelera bez zwracaania na nazwisko a w innych np ultimatebet.com adres mailowy podany w tym pokerroomie musi byc taki jak adres email uzywany w netelerze


    Najlepiej pisac do supportu.