Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2010
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    8
    Najlepiej zapisać się w dzień turnieju.
    A lokal, w którym gramy znajduje się na ulicy Korfantego 1.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    11
    dzięki za odpowiedź
    pozdr

  3. #13
    zapraszam na kolejny turniej nna dzisiaj do Cookera
    zasady bez zmian, start 18 15
    rejestracja 604487332 i na miejscu do 18 10
    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    124
    Wczoraj: przybyłem, zobaczyłem, ale nie zwyciężyłem . Fajne miejsce, duża ilość bardzo sympatycznych graczy. Wystarczy poprawić kilka rzeczy i jestem u was stałym bywalcem: można zrozumieć brak sukna lub blatów na stołach ( nie od razu Rzym zbudowano) to stare, papierowe, klejące się karty to ..... . Druga sprawa czas rozgrywania leveli też jest zbyt krótki, wielu z uczestników ma małe doświadczenie w grze live i rozegranie czterech rozdań na level jest czasami sukcesem. Dlatego proponuję wydłużyć czas leveli do minimum 20 minut bo inaczej to robi się straszne Turbo. Ilość żetonów też powinna być większa, nie dużo ale ten 1000 byłby oki ( 5000 ). Add-on też powinien być większy, tak 6000, żeby był bardziej opłacalny dla graczy, to wpływa na wielkość puli. Nie odkrywacie Ameryki, zawsze można podpatrzeć kogoś kto robi to już od dłuższego czasu, ja osobiście zapraszam na ligę do Bielska-Białej ( informacje na forum ).

  5. #15
    za nami kolejny turniej
    pojawiło się 34 graczy; 19 R + 11A
    bardzo przyjemna pula ( za 1 miejsce ponad 550 kartoników)
    dzięki za uwagi - przemyślimy i na pewno coś zmienimy
    myślę że niektóre zmiany wprowadzimy od razu inne wraz z rozpoczęciem ligi
    top 4 z wczoraj:
    tychan
    dejvson
    żaba
    malin
    dzięki wszystkim za przybycie i zapraszam za tydzień
    Ostatnio edytowane przez darekTychy ; 06-08-2010 o 13:34

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    358
    ok dzieki legacy za szczera wypowiedz, mysle ze wszystkie watki ktore poruszyles beda poprawione juz w najblizszym czasie, w planach jest zakup sukna na stoly. Karty... no coz... karty zamowilem na allegro w zeszly poniedzialek, zapewniali mnie ze beda na czas, ale sie nie udalo, stad takie a nie inne za co przepraszam. Mysle ze z przyszly czwartkiem bedzie wszyskto lepiej przygotowane.
    Zapraszam wszystkich chetnych i prosze wczesniej o kontakt tel. 604487332. Pozdro

  7. #17
    zapraszam dzisiaj na kolejny turniej do cookera
    zaczynamy o 18 15, rejestracja jak zwykle u darka - 604487332
    pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Kilka słów po wizycie w Tychach:

    Z organizacją w niektórych aspektach chyba lepiej niż po pierwszej wizycie Legacy'ego - pojawiła się niezła imitacja stołów, zmieniono rundy na 20 minut (duży plus za to).

    Ale niestety i były kwestie, które mnie zniechęciły.
    1) Turniej w takiej formule (unlimited rebuy przez 4 levele) przy buy in 20żetonów, to niestety totolotek a nie poker. Polecam zwiększyć buy in i zrobić 1R + 1A - pula na tym nie straci (o czym również dalej), a turniej zrobi się mniej loteryjny.
    2) Nieco zbyt późne ante, bo dopiero w 7 levelu. W Bielsku znów uważam, że ante w 4 levelu to za wsześnie, ale siódmy to znów za późno.
    Ante również dosyć niskie w Tychach, ale to akurat chyba nie jest złym rozwiązaniem imho.
    3) Chaos niestety! I tu największy minus - były rozdania rozgrywane przez 10 minut, z czego 5 zajęło rozdanie a później ponaglanie do decyzji.
    4) Pula - przy takim buy in pula średnio zachęcająca (za 3 miejsce 150 żetonów po 6 godzinach gry - szczerze - nie kusi).
    Zwiększcie buy in - będzie lepiej, a Ci co będą chcieli grać i tak zagrają.
    5) Karty - mogłyby być lepsze. Detal wydawać by się mogło, ale w pokerze dosyć istotny.
    6) przydałby się bardziej opłacalny addon (jeśli stack początkowy to 4k, addon powinien być >=5k)

    Ogólnie dopiero zaczynacie, więc pewnie i sami dojdziecie do odpowiednich wniosków po n turniejach.
    I tak fajnie, że coś się dzieje w temacie w Tychach.

    Życzę powodzenia i dajcie znać jak ruszycie z jakąś ligą i będą bardziej sprecyzowane zasady.

    Pozdro.

    Cain

  9. #19
    za nami kolejny turniej
    19 osóż˝b, 28 R, 10 A
    top 3
    shark
    legacy
    cain
    jeżeli chodzi o uwagi co do organizacji:
    1. docelowo będzie to turnieje Bi 30 + 1 R + 1A, możliwe że zagramy tak już za tydzień, z czasem można będzie pomyśleć o zwiększeniu Bi do 40 ale to będzie zależało od chęci graczy
    2. co do chaosu i zbyt długiego rozgrywania rozdań - postaram się poruszyć tą kwestie na następnym turnieju (po prostu zwrócę na to uwagę) ale myślę że wynika to z małego doświadczenia live wielu naszych graczy i będzie się to zmieniało z czasem na plus
    3. jeśli chodzi o karty będą kupowane systematycznie aż do momentu gdy będziemy posiadać odpowiednią ilość dobrej jakości talii
    4. addon już w przyszłym tygodniu wynosić będzie 6000 ( na 99% - muszę jeszcze przekonać organizatorów )

    chciałem jeszcze przeprosić˝ za opóźnienie spowodowane awarią softu i montażem mat na stoły - za tydzień startujemy punktualnie
    dzięki za uwagi, zachęcam wszystkich do wyrażania swoich opinii
    zapraszamy za tydzień
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez darekTychy ; 13-08-2010 o 17:39

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    104
    witam.jak chcesz mogę cię wspomóc mam wolne 2 stoły,żetony 2 komplety,karty plastikowe nie śmigane.jak jesteś zainteresowany zadzwoń.