Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Napisz do supoortu zeby ci przyslali podsumowanie.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    Wielkie dzięki za ten temat. Sam mam problemy z HeadsUp, a tekst ownerka mnie oświecił. Dz ownerek.
    8)

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    a wie ktoś jak z bet365 poker wychaczyć historie moich headsupów?
    próbowałem napisac pare dni temu maila do nich ale żadnej odpowiedzi nie dostałem
    a może jakoś ogólnie pisać np. do Primy Poker? zna ktoś adres?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    dostalem niedawno info od ich suportu, ze maja jakies problemy techniczne i beda odpowiadac z opoznieniem. Jezeli wsylales email, 2 tygodnie temu lub wczesniej, powinienes go wyslac jescze raz.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Pablo
    Witam,

    mam prośbę o porady jak garć heads-upy. Wydawało mi się, że jestem w tym dobry, ale jak kolejny raz skończyłem turniej na 2 miejscu to jednak coś muszę robić nie tak.
    Moim zdaniem im mniej graczy przy stole, tym luzniej mozna grac (im mniej przeciwnikow, tym mniejsza szansa, ze jeden z nich "trafil" na dobra reke). Jezeli chodzi o poczatkowe karty, to w grze heads-up mozesz uzywac nawet 8-smej grupy Sklanskyego i Malmutha jako call BB/ call 1 small raise, a kazda z wyzszych grup jako bet/raise (zwlaszcza grupy1-6).
    Przy flopie mozesz bet/raise na overpair, lub bet/call 1 small bet na drugiej lub nawet trzeciej najwyzszej parze. Wydaje mi sie, ze olbrzymia liczba dosyc dobrych graczy nie potrafi wystarczajaco rozluznic strategii w grze heads-up (lub w grze short-handed). Ja zwykle grajac w sit'n'go gram bardzo ciasno na poczatku gry, przez co dostaje sie do gornej trojki - lecz ze znacznie mniejsza iloscia zetonow - i potem odrabiam ta roznice przez rozluznienie strategi, podczas gdy inni gracze po prostu nie potrafia np podniesc stawki z 98s w heads-up.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    Gra short-handed to gra z małą ilością graczy??

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez krawiec
    Gra short-handed to gra z małą ilością graczy??
    tak.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Dice jako jedyny pisze po polsku... Gość, który od 15 lat siedzi w USA. Szacuneczek. Może też powinniśmy pisać rozluźnić zamiat grać loose???

    Pozdr.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Me speakuje po polskiemu bardzo OK... :lol: :lol: