Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jaki range?

  1. #1
    Wczoraj grałem przy stoliku z turbo donkiem który miał mega stack (500bb) - pushował i callował bardzo luźno jakieś 80% rąk (J4o, 96o itd). Jaki calling/shoving range potrzebujemy, żeby się z takim typem zestackować?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    cos o turnieju napisz, rebuy, turbo?

  3. #3
    3$ rebuy na ftp, non turbo z tym, że ja nigdy nie biorę rebuya

    Jak możesz, to wyjaśnij jaki wpływ na decyzję ma to czy turniej jest rebuy/freezout.

    Thx

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    co to za zasada nigdy nie biorę rebuya?
    nie graj turniejów rebuyowych więc. rebuye sa po to zeby jest brać ;]
    jak rebuy za 3 jest za drogi to graj te za 1.

    Jak możesz, to wyjaśnij jaki wpływ na decyzję ma to czy turniej jest rebuy/freezout.

    zdziwilo mnie to pytanie. w rebuyach callujesz takiego gościa nawet z Qhigh jeśli jestes ostatni, jednym słowem, luźniej. Taki "turbo donk" na stole to błogosławieństwo i trzeba to wykorzystywać a zasade "nigdy nie biorę rebuya" wsadzic sobie w zad ;]

  5. #5
    No dobra, czyli o jakim rangu możemy tu mówić dokładnie?

  6. #6
    Dziwna zasada z tym niebraniem rebuya. Jak gram taki turniej, zawsze biore podwojny stack na poczatek, ew. podwojne rebuye + obowiazkowo addon. IMO trzeba sie srednio liczyc z wydatkiem 5-7 razy wiekszym niz wpisowe.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    3$ rebuy na ftp, non turbo z tym, że ja nigdy nie biorę rebuya
    Co? Glupia zasada bo EV-.
    Jak możesz, to wyjaśnij jaki wpływ na decyzję ma to czy turniej jest rebuy/freezout.
    Ogromną.

  8. #8
    Wybitnie merytoryczne odpowiedzi anoxic :|
    Nie kumam o co chodzi z tym braniem rebuyów. Z tego co zauważyłem te turki przyciągają takich gamblerów, że nawet pokerstove nie wyświetla tych rąk z jakimi oni grają.
    Jeśli mamy nad nimi edge to przecież wystarczy odpowiednio przypilnować typa jednego z drugim i odbrać od nich żetony, które tak chętnie oddają. Po co budować stack biorąc rebuye, zamiast wykorzystać te rzesze gamblujących donków?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    masz gamblerow to super, jak J3 wygra z twoim AK to co zrobisz ? wkurwisz sie i nie wezmiesz rebuya bo takie masz zasady, czy dokupisz sie zeby nastepnym razem szczescie bylo po twojej stronie i bedziesz mial 4x 1500 startowe ?

    a pierwszego (dbl stack) bierzesz po to zeby moc od kogos wygrac 3000, EZ.

    btw bardzo przyjemne te 3.3 na ftp sa, tylko pod koniec juz relatywnie sporo dobrych graczy zostaje.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    4
    88+, ATs+