Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dzisiaj godzina 19.30 gramy sitka- freezout(buy in 30). Na miejscu uzgodnimy czy zagramy z poczatkowym stackiem 5k czy 10k(zalezy ile osob sie zjawi). Pozdro i dozoba przy stole

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Gracie dzisiaj?! Sorry ze nie bylo mnie w zeszłym tygodniu, ale nie udało mi się trafić w to miejsce, więc, jakbyś mi napisał, gdzie dokładnie znajduje się ten laser klub byłbym wdzięczny...

    Btw, gracie po turnieju jakies cash'ówki?!

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    6
    Własnie tez jestem ciekaw o cash bo sity czy turki mnie srednio interesuja i jak tak to na jakie stawki?

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Gracie cos dzisiaj?!

  5. #15
    Najblizszy sitek bedzie w najblizszy czwartek o stalej porze. Co do cashowek to jesli beda na to chetne osoby na miejscu, to zawsze po turnieju mozna cos pograc(najczesciej gramy blindy 0,50/0,50).
    Co do problemow z dojazdem to tutaj umieszam linka, ktory z pewnoscia ulatwi Wam dotarcie do nas
    http://www.laserklub.pl/joomla/index...d=50&Itemid=38


    P.S. sorry, ze ostatnio sie nie odzywalem, ale nie bylo mnie w Gliwicach...wakacje.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    23
    a gdzie ZNOWUSZ byles na wakacjach ? ;D

  7. #17
    Ta na wakacjach :P, ja slyszalem ze pokerowe dlugi odpracowywal

  8. #18
    A jezdzilo sie ZNOWUSZ po swiecie po roznego rodzaju eventach

  9. #19
    Dzisiaj godzina 19:30 odbedzie sie cash w klubie Laser...jesli zbierze sie wystarczajaca ilosc chetnych to mozemy zagrac jakiegos sitka freezout za 30. Pozdro.

  10. #20
    Dzisiaj godzina 19:30 gramy w klubie Laser sitka(20/20/20). Jesli zbiora sie chetni to rownolegle odbedzie sie cash.