Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Tak jak w opisie turek 80 do. 50 k gwarantowane.
    Deepstack 5000 1 poziom 10/20
    Jakies 550 osób. Właściwie od 1 godziny jestem chipleaderem.

    Czas akcji: jakaś 3-4 godzina
    Miejsce akcji: blindy 400-800
    zostało 200 osób ( płatne 73)

    Gram dużo pul i dość agresywnie. Goście różnie w większości TA.

    Na 6 pozycji po 2 wygranych pulach na showdawnie dostaje KK. Mam 53k żetonów. 1 limp z 1 pozyzji Ja Raise 1600. Na SB (27k TA) gość podbija 3200. 1 pozycja ALL IN 5800.

    Moj problem to co teraz? Chcę z jednej strony wciągnąc SB ale z drugiej nie chcę 2 na flopie. Call --> wtedy może sb podbije ale może też sprawdzić za mną. Raise --> albo go wygonię albo reraise jeśli ma qq jj.

    Co lepiej zrobić? Zwłaszcza będąc chipleaderem.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    11800 już w puli. Izi pusz i próba wyrzucenia sb? Po co wciągać i zobaczyć np asa na flopie? Co na to zawodowcy?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    All In? Ale miałem 50 tysięcy żetonów. Jak patrzyłem po różnych statystykach to gracze byli dość nieźli. Tzn z wygranymi na poziomie jeden 3k a 2gi 12k na stronie.

    Nie powinno mi zależeć żeby jednak wciągnąc SB? AA się nie boję a rękę typu Aq dominuje (a jest duże prawdopodobieństwo że gracz z 1 poz ma coś w stylu AK, AQ, AJ --> miał JJ).

    W turku miałem jeszcze z 2 takie sytuacje. Czy to na pewno jest easy push? Długo się nad tym zastanawiałem:

    przy 3 graczach jeśli mają underpairy czy under karty to mam 65% na wygranie. Dopiero kiedy ma któryś Asa to mam 52% vs Ax i para

    Jak wygonię gościa i gram z 1 graczem to do wygrania 17k przy 70% lub 80%.

    Jak wciągnę 3 to do wygrania mam 60k (sb miał coś koło 27k) a w razie czego zostaje mi jeszcze 26k jakbym przegrał. Jak wygram mam 86k z 53k.

  4. #4
    lol

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    Byłoby miło jakbys sie bardziej rozwinął bo nie za bardzo rozumiem

  6. #6
    co ty tam szukales jak po limpie mini rais

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    10343/call ;?

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    9
    Ja bym z Foldował

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Gdybyś podbił normalnie a nie minraise, to 3betujący villain prawdopodobnie zagrałby 3bet shove albo zcommitowałby się za 1/3 stacka. Jak sobie minpodbijasz i chcesz go wciągnąć do puli i przy okazji masz ten read, że jest raczej graczem wygrywającym, to zwróć uwagę, że pula będzie pusta post flop, bo 1 short będzie all in. W takim przypadku gość będzie kontynuował tylko jak trafi i to dość mocno. Jasne, że jak ma AQ to na Qxx flopie nie odpuści, ale nie oczekuj że będzie tam ciebie blefował. Dużo większa jest szansa, że akcję dostaniesz tak naprawdę tylko wtedy jak będziesz behind.
    Pula jest już na tyle spora, że warto ją wygrać już pre flop i grać swoje KK z jednym przeciwnikiem niż wciągać kogoś do puli 3 way. Poza tym jak typ ma AK/JJ to i tak nie spasuje w większości przypadków a tak możesz JJ na Qxx nie zestackować albo AK na dry niskim flopie.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    15
    ty Leszek