Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Nl25 - TT OOP

  1. #1
    Villain po 410h, 26/21/2.8, 3bet 9.5 (15 z LP), cbet flop 73 (5/5 kiedy 3betowal), cbet turn 36
    Notki: tylko call pfr z bb z AA; zagral z bb (vs btn) 3bet-call 4beta i check/fold na Jxx

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.25 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (€5)
    UTG (€5.37)
    Hero (MP) (€39.82)
    Button (€30)

    SB (€55.35)

    Preflop: Hero is MP with 10, 10
    1 fold, Hero bets €0.87, Button raises to €2.98, 2 folds, Hero calls €2.98

    Flop: (€6.33) 6, 3, 8 (2 players)
    Hero checks, Button bets €4, Hero calls €4

    Turn: (€14.33) A (2 players)
    Hero checks, Button checks

    River: (€14.33) A (2 players)
    Hero checks, Button bets €11, Hero (?)

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Fajnie że jakieś info o villainie jest, jakaś teraz jest moda że podaje się tylko VPIP i PFR.

    Preflop: Jakoś nie jestem przekonany do tego flata na 3-beta. Ciężko ci będzie to rozegrać OOP, praktycznie musisz złapać T, a na to masz za słabe oddsy. Ja bym zdecydowanie grał fold albo 4-bet.

    Flop: Call też jest dyskusyjny. Imo nie możesz rozegrać tego pasywnie, zbyt dużo złych kart może spaść na turnie (J+, ze szczególnym naciskiem na A i K). Zależnie od przeciwnika albo robię donk beta albo c-raise, oba zagrania mają swoje wady i zalety.

    Turn: As played raczej ok.

    River: Tutaj nie podejmuję się jednoznacznie odpowiedzieć, spróbuję jedynie podać opcje (tak jak mi się wydaje):

    - lead raczej nie wchodzi w grę.

    - check / call. Raczej bym tego nie robił, za mało rzeczy bijesz. Twoja ręka jest praktycznie face up, więc imo to może być nawet value bet z KK / QQ.

    - check / raise AI. To by było ciekawe moim zdaniem, pod warunkiem że przeciwnik jest w stanie zrzucić JJ+. No i oczywiście główną przeszkodą są efektywne stacki, w tym przypadku raczej za małe.

    - check / fold. Chyba ta opcja jest najlepsza z bezpiecznych.

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    bardzo ciekawa analiza
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Ja bym zdecydowanie grał fold albo 4-bet.
    jakie parametry miałbyby główny wpływ na Twoją decyzję?
    gdbyś brał pod uwagę tylko i wyłacznie informacje podane przez Davvida to byłby to bardziej fold czy 4bet?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Jako że to jest decyzja preflop zdecydowanie VPIP / PFR / 3BET%. Tutaj wszystkie te parametry są wysokie więc raczej 4bet. Z drugiej strony to jest kwestia stylu gry, jak ktoś nie czuje się komfortowo wrzucając tak dużo preflop z TT to fold, ale wtedy też należałoby pewnie zmienić stolik.

  5. #5
    Ale po 4becie ewentualnie grałbyś call czy fold vs 5bet AI villaina?
    Bo z TT raczej nie chciałbym sie stakowac, a z drugiej strony po co z TT grac 4bet/fold.

    Flop: Call też jest dyskusyjny. Imo nie możesz rozegrać tego pasywnie, zbyt dużo złych kart może spaść na turnie (J+, ze szczególnym naciskiem na A i K). Zależnie od przeciwnika albo robię donk beta albo c-raise, oba zagrania mają swoje wady i zalety.
    A na ew. raise na nasz donkbet co grasz? Tak samo na 3bet na nasz ch-raise?

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Jak dla mnie 4Bet i shove. A jesli chodzi o river to fold

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    wg mnie fold lub 4bshove
    bijesz jego zakres 3betowania, widziales ze callowal 4b i foldowal na Jxx , wiec sadze ze jest w stanie z gorszym holdingiem callowac nawet taki 4bshove
    TT oop bedize za czesto gralo c/f na flopie zeby calowac z profitem oop.


    Q
    Ostatnio edytowane przez Qwak ; 06-07-2010 o 13:36

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Jak można grać (dochodowo) 4-bet/call na przeciwnika, który gra 3-bet z range'm: TT+,AKs (~2,8%)?

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Mysle ze raczej 88+ AQ+

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Jak można grać (dochodowo) 4-bet/call na przeciwnika, który gra 3-bet z range'm: TT+,AKs (~2,8%)?
    On tam ma 3bet 9.5 (15 z LP).