Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Aniu droga, ale nie chodzi o "ciekawą" nazwę tylko innowację. Z tego co orientuję się w środowisku, dotychczas nikt takiego turnieju nie zorganizował. Myślę, że przyciągnie to niezłe grono entuzjastów, którzy chcieliby choćby spróbować walki w takim sporym turnieju, wcale nie łatwym do rozegrania, a bardzo przypominającym strukturą WSOP (oprócz długości poziomów blindów).

    Wiadomo, że nie wszystkim to będzie odpowiadać. Przede wszystkim większość z nas, grających na żywo nie jest do takich maratonów przyzwyczajona. Ale dla mnie to akurat kolejny argument na plus tego eventu. Coś nowego, ciekawego do poznania, spróbowania, mogące dostarczyć wiele emocji i zabawy, a zarazem niezłą wygraną.

    Świetnie, że termin został zmieniony. Myślę, że przyciągnie to troszkę przyjezdnych. Tym bardziej, że w sobotę odbędzie się równie ciekawa satelita.

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jestem! Jak nikt ze mną nie przyjedzie z Wawy to i tak będę, najwyżej przyjadę tym razem sam...

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Jestem! Jak nikt ze mną nie przyjedzie z Wawy to i tak będę, najwyżej przyjadę tym razem sam...
    Wuja no mam nadzieję!! Bo to nie ładnie tak sobie robić żarty z poznańskich graczy. Tym razem to możesz być naprawdę ciężkim rywalem, bo wiemy, że maratony to coś dla Ciebie:P Wystarczy spojrzeć na ostatni turniej urodzinowy hehe.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    4
    Poproszę o zapisanie.

  5. #15
    maraton? to może 50k i chociaż 60min level,hm? a no i przerwy max 5min...

    pozdr!

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    [QUOTE=Marique;370578]Wuja no mam nadzieję!!

    Choć wiem że nie mnie to dotyczyło ale czuje się wywołany więc wstępnie proszę zapisać

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Proszę zapisać gracza BUDZIK , szykuje się zajefajny weekend , maraton to będzie ale czy pokerowy

    Pozdr
    berti09

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    195
    zapisac Megel.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    366
    Zapisać Dommus

    A i koniecznie maraton... głupota byłoby kłaść się na 3 h snu i od nowa działać przy stole
    Ostatnio edytowane przez Dommmus ; 15-07-2010 o 22:55

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Zapisac