Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W dniu wczorajszym ktoś włamał się na moje konto pocztowe i poprzez zmianę hasła włamał się na moje konto na Facebooku. Używając mojego konta na FB próbował wyłudzić kasę na Full Tilcie i MB od kilkunastu osób. Jeden z kolegów dał się naciagnąć na pożyczke 250$ na FTP. Wysłał pieniądze na konto BadBeatPoland. Mało tego, w ramach usuwania śladów swojej działalności dosłownie przezd chwilą skasował moje konto na Facebooku.

    W związku z tym ostrzegam wszystkich przed wysyłaniem jakiejkolwiek kasy na to konto na FTP. Jednocześnie informuję, że sprawa trafi w dniu dzisiejszym na Policję, a ja swoimi kanałami również będe szukał tego gnoja...

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Kurna ostatnio to jakaś plaga z włamaniami. Całkiem niedawno ktoś włamał się na moje konto gmail i rozesłał spam do wszystkich z książki adresowej, kumpel miał podobnie z tym, że później włamy miał na facebook i naszą klasę... miał wszędzie identyczne hasła.

    Powodzenia w ściganiu debila.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Pozdrów kolegę, na pewno "mondry" z niego człowiek. Piny też ma wszędzie takie same? Rok urodzenia, czy coś trudniejszego jak miesiąc i dzień lol...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    To samo u mnie. Skradzione konto pocztowe. Później włam na Facebooka i wyłudzanie kasy od znajomych. Przejął także moneybookers, i kilka roomów. Hasła miałem wszędzie inne, ale jakoś sobie je wygenerował. Jakby ktoś pisał do was z mojego konta to nie pożyczajcie "mi" ani centa. Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Mając maila może zmieniać hasła na różnych stronach dając "zapomnialem hasła". Wtedy resetują i wysyłają nowe na mail...

    edit: @prawiczek, pocztę masz na gmail?
    Ostatnio edytowane przez nosferatu997 ; 01-07-2010 o 12:25

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Włamali mi się na pocztę o2.pl i tak jak piszesz uzyskali dostęp do innych kont klikając zapomniałem hasła.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    No ja na o2 pocztę już dawno temu straciłem, zmienił ktoś hasło i lipa. Myślałem, że na gmailu będzie bezpieczniej, ale myliłem się, choć tylko rozesłał ktoś spam i nie zmienił na szczęscie hasła do konta.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Mozliwe ze cala akcja zwiazana byla z wyplynieciem hasel użytkownikow opisanym na http://niebezpiecznik.pl/post/wyciek...l-wp-pl-o2-pl/

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Akurat mojego maila nie ma na tej liście, więc musiał zdobyć hasło w inny sposób.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Kurna dostałem jakiegoś dziwnego maila, w którym było na liście kilka znajomych nazwisk. Nie wiem czy go nie wywaliłem. Jakiś czas temu odpaliła się też na gg jakaś dziwna konferencja z "tysiącem" numerów, z których kilka (o ile nie wszystkie) należały do pokerzystów. W tej wiadomości na gg nie było chyba nic do kliknięcia, ale w mailu na bank. Pamiętam kto mi go przysłał.

    /Marcin