Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67
  1. #51
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Sprawdzałem kompa już na 100 sposobów i nic nie znalazł. Sieć mam prywatną. I bardzo wątpię czy to chodzi o bezpieczeństwo samych komputerów. Uważam raczej, że tu w grę wchodzi włamywanie się na serwery pocztowe na onecie, wp, o2 itd.

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    A zakładałeś drugie konto czy włamał się na to samo co poprzednio? Jeśli na inne konto to skąd miał Twój adres? Proponuję założyć konto na jakimś dobrym serwisie pocztowym (nie wp, onet o2 itp), nie ujawniać nikomu i używać do celów pokerowych tylko.

  3. #53
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Włamał się na to samo co poprzednio. Pewnie chciał znowu "poszaleć" na Facebooku, ale juz nie dał rady...

  4. #54
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    hmmm a może wchodziliście w te linki?
    http://forum.pokerzysta.pl/ogolnie-o...ecz-100-a.html
    co chwile pojawia się jakiś i może na tej stronie jakoś przechwytują

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    chyba nikt madry nie skorzysta z tego, jakim cudem moze byc ustawiony mecz i to z kursem 30 zł ... i akurat jakies pionki o tym wiedza ;o

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Akurat są takie mecze uwierz w zeszłym sezonie Bayern sprzedał mecz w pucharze że do połowy będą przegrywać ale wygrają i też kurs około 26 był

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    uczniak, gdzie miales konto?
    wp. ale akurat w moim przypadku jestem dosc mocno przekonany ze sprawa byla moja wina, a konkretnie banalnego do rozszyfrowania pytania przypominajacego hasło. na szczęście oszust nie wykazał się i nie zmienił go, więc byłem w stanie powtórzyć jego kroki, zmienić hasło i podpowiedź i odzyskać wszystkie konta zanim narobił jakichkolwiek istotnych szkód.

    EDIT: a przypomnienie mialem glupie, bo konto zakladalem 10 lat temu, i wowczas nawet nie pomyslalem ze to istotne, a potem nie pomyslalem zeby to sprawdzic...

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chłopaki - jak dla mnie mogliście zarejestrować się przypadkiem na jakąś phishingową stronę.
    Nie klikajcie w linki niewiadomego pochodzenia, nia rejestrujcie się wszędzie tym samym hasłem.

    To jedna opcja. Druga to taka, że ktoś (jakiś hax0r) zna buga pozwalającego wykraść hasła z któregoś serwisu, dajmy na to tlpoker/pokerzysta/nawet facebook! Ostatnio w systemie Ubuntu odnaleziono poważny błąd pozwalający pozyskać uprawienia roota przez każdego usera, wystarczyło że na serwerze był odpalony ssh. To tylko taki przykład. Błędy PHP mogą znaleźć się wszędzie, nawet tu na pokerzyście. Z mając hasło i mail nie trudno już podostawać się na poker roomy i portfele internetowe.
    Bądźcie czujni.

    I nie klikajcie w strony niewiadomego pochodzenia! Czasami na niektóre przeglądarki wychodzą tak poważne 0daye, że spreparowany link może z dysku powyciągać wam różne pliki z danymi. Dla przykładu Firefox zapisuje hasła w pamięci przeglądarki, wyobraźcie sobie 0day wyciągający te hasła poprzez spreparowany link... Więc czujność przede wszystkim
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 23-07-2010 o 17:15

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Kazdy lepszy programista potrafi wyciagnac hasla z WP/ONET/O2, tutaj nie jest potrzebny jakis super haxor. Wystarczy koles co potrafi wynajdywac dziury w kodzie bo sam te kody pisze na co dzien.

    Najlepszym wyjsciem jest NOWY mail, ktorego nikt nie zna. Wtedy koles moze sobie szukac na pale konta.

  10. #60
    Nowy e-mail lub mały "updejt" starego Nie wiem jak z poczta na Onecie, ale Tlen(o2) testowałem i do dziś nie wiem czy kiedyś ktoś mi się właśnie nie włamał na pokerroom z niej, dlatego od tamtej pory nie używam tej poczty, ponadto w tydzień przychodziło mi lekko z 60 niechcianych wiadomości...Po tym zajściu używam do dziś poczty na wp i muszę przyznać, że o wiele bezpieczniej jakoś się czuję. Ma ona m.in. ochronę przed spamem, wirusami i hakerami, bezpieczne logowanie SSL, powiadomienia sms o przychodzących mailach i brak agresywnych form reklamy. Tygodniowo dostaję około 6 niechcianych wiadomości, co myślę jest dobrym wynikiem Jeśli chodzi o ten updejt, to właśnie przed chwila zmieniłem hasło na składajace się z 30 znaków o sile prawie 200 bitów Dodatkowo "przypomnienie hasła" też ustawiłem jakieś magiczne Tam w zakładce "wizytówka" również mam wszystko fikcyjne. Więc chociaż to można zrobić. Dodatkowo można także kupić pakiet PRO, nad którym trochę się teraz zastanawiam i tutaj dostaniemy jeszcze np. szyfrowanie SSL do wysyłania i odczytywania listów, całkowity brak reklam czy większy limit aliasów, podpisów. I ten pakiet to koszt 33zl/rok.
    Reasumujac, ostatnio zdałem sobie sprawę jak ważna jest poczta e-mail, a właściwie jej bezpieczeństwo, stad te lekkie modyfikacje. Być może rozważę też zmianę skrzynki, ale póki co zbytnio nie zagłębiałem się w tym temacie, bo ta "wp-owska" wydaje się naprawdę ok. W sumie można też jeszcze podpiac wp pod Thunderbirda...