Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Też na gg dostałem wiadomość z konferencją od Palo z tego co pamiętam i wpisałem w okienko znak zapytania po czym co chwile ktoś pisał tekst w stylu: przepraszam nie wiem co się stało ja nie wysyłałem żadnej wiadomości ale to chyba nie jest z tym związane?

  2. Ta sprawa z GG wydaje mi się być w ogóle nie związana z tematem. Palo i do mnie wysłał tę wiadomość, więc myślę, że to tylko zbieg okoliczności. Ale, aby mieć 100% pewności trzeba jego o to zapytać.

    Jack Daniels: w jakim portalu masz to konto e-mail? Onet? O2? Gmail? Może nie wszystkie maile ze skradzionymi hasłami się pojawiły i inni mający konta na tych portalach powinni się jakoś zabezpieczyć?

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja mam na Wirtualnej Polsce, ale Prawiczkowi ktos sie wjebał na o2, więc to chyba bez różnicy. Sprawdziłem swoje wszystkie adresy mailowe podane w tym linku wcześniej i żadnego z nich tam nie ma.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Sprawdźcie czy nie macie jakichś keyloggerów na kompie. Nie uruchamialiście żadnych podejrzanych aplikacji które ktoś wam przesłał mailem? Nie otwieraliście żadnych podejrzanych stron www, do których ktoś wam dał linka?

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jakim programem najlepiej przeskanować kompa pod katem key loggerów?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    http://www.sciagnij.pl/programy/p/Wi...keylogger/7936

    prócz tego ComboFix profilaktycznie uruchamiany raz na kilka dni.

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Miałem półtora roku temu podobny problem,ktoś mi się włamał na Netellera przez poczte gmail i przewinęły sie wtedy jakies dziwne sumy

    na moim netku. W każdym razie support zalecił mi format C: i zmianę haseł.


    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    http://www.sciagnij.pl/programy/p/Wi...keylogger/7936

    prócz tego ComboFix profilaktycznie uruchamiany raz na kilka dni.

    Znasz jakies Antikeyloggery na Win 7 64 bity, bo niestety ten i inne które znalazłem tego systemu nie obsługują.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    elo
    ta konferencja to byl link to ...forum z tematem mtt challenge
    ale durnowate gg co chwile sie sypie i wariuje i juz nigdy nic konferencja nie wysle bo z tego tylko jakies jaja wychodza
    np ludzie cos mi odpisuja a odpowiedz trafia do wszystkich procz mnie... cale gg to jedna wielka lipa dlatego polecam wyprowadzke na skype...

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja polecam AQQ

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    anoxic co do tego programu ktory poleciles to mam dwa pytania:

    1) Czy tam jest opcja zeskanowania komputera bo nie moge znalesc, tylko pisze caly czas "now your computer is protected" ale nie wiem czy on skanuje dyski czy tylko chroni przed nowymiu keylogerami.

    2) To jest wersja darmowa a od wczoraj pisze ze zostalo mi 10 sesji To sie nie zuzywa czy jak ?