Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83
  1. #31
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    Raczej "brzydki" i "zarażony" :P hehe stąd ta tragedia :P

  2. #32
    to że brzydki to należy pytać żyły a prędzej wojtka iż to żyła się koło koligena zakręcił wypytując o dotarcie do stodolni po czym koligen zaprowadził nas pod sam GayClub i namiętnie namawiał na wstąpienie co ku memu zaskoczeniu Wojtek był bardzo chętny na odwiedzenie kilku niewyżytych panów... lecz mój dar manipulacji i przekonywania wytrwał i poszliśmy dalej do upragnionej stodolni to tak na tyle

  3. #33
    buhahaha tak myślałem że chłopa zarwali ))))))))

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    kresk " itz jorrr mistajk ", czy zarazony to trzeba spytac kreska on mial z nim kontakt fizyczny , podobno sie o niego ocieral.
    PS. ja bylem chetny zebys wszedl do klubu bo widzialem jak patrzyles na koligena hehe

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    ja tak tylko dodam iż na sławetnym stoliku high stakes zasiedli : francuz chuj wi skąd się wziął na czeskiej ziemi, węgier, niemiec,czech ,cygan i "zbyszek" ziom z polski - i powodzenia z gadaniem w takim towarzystwie

    pozdr.

  6. #36
    Powiem tylko tyle ,swoj swego pozna... ,ja bylem jak owieczka prowadzona na rzez nic nie swiadoma ;p I zadnych koligenow nie podrywalem i nie chcialem tez sobie robic z nimi jaj ;p Odnosnie postu ,brakuje chyba tylko jednej rzeczy ,jak jeden z naszych wybyl na 28 minut w przerwie 5-minutowej w czasie trwania turnieju sprawdzic czy samochod stoi .Poza tą historią happy car malo nie zaliczyl cash outu na czeskiej a1 i nie zapominajmy o Pani Jadzi,ktora ma jakas dziwna awersje do jednej piosenki Kazika ;p
    Ps
    Wojtek chyba minal sie z powolaniem ,respect i bro na lidze
    Ps2
    Ide dzisiaj sprawdzic co tam w Ikarze ...pewnie sam

  7. #37
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    Tak czy tak na tym sławetnym stoliku dałeś rade bo 10 milionów koron pojechało do Tarnowa i teraz nastepny wyjazd możesz postawić całej ekipie z TLP !!::P

    A faktycznie happy car a zwłaszcza jeden jegomość bardzo chciał zrobic cash out podczas jazdy używając do tego klamki od drzwi hehe

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Kresku!
    Zauważyłem to już chwilę temu ale nie byłem pewny czy nie robisz tego świadomie.
    Otóż używasz słowa "iż" myśląc że jest to synomim wyrazu "ponieważ" lub "gdyż".
    Tymczasem "iż" to zamiennik słowa "że".
    Pozdro

  9. #39
    a czy ja to w takim czy innym synonime używam to nie mam pojęcia, "iż" każdy rozumie o co chodzi po przeczytaniu całego postu

  10. #40
    odnośnie postu żyły W przerwie turnieju pojechałem po mp3 do auta żeby mi się lepiej grało. Nie mniej jednak kiedy wróciłem z całkiem pokażnego stacka stałem się shortem ,ale i tak znalazłem się w płatnych i z 1500k zabrałem 4500k A co do tej przerwy to skoro pierwszą przerwę zrobili 15 min to skąd się mogłem domyślić (bo infa mi się czytać nie chciało że drugą zrobią 5- cio minutową ;((((((((

    Co do postu Pepisa to powiem tylko tyle: Stary jak to przeczytałem to zjechały mi moje tatuaże i teraz muszę nowe robić ))))