Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dla tych co nie słyszeli - dwie lub trzy osoby grałem razem dony i na bubblu przekazywały sobie zetony. Radze zobaczyc swoje historie rozdan. Ja dzisiaj dostałem od Pokerstars 52 $ zwrotu za Dona kotrego grałem z miesiac temu. Ładne zachowanie ze strony Pokerstars.

    Więcej o aferze na :
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...n-sngs-795401/

  2. #2
    dlatego sie nie gra takich gier jak dony, az sie prosi o collusion, o botach nie wspominajac.
    Grajac dony musisz wliczyc w ryzyko zawodowe ze paru graczy moze grac razem ze soba

    /update, lol widzialem wykresy, niezle im szlo nawet, juz rozumiem 'chcenie'
    btw troche mi zal wszystkich ktorzy graja na dony na ongame albo jakichs bossmediach, tam pewnie w kazdym DONie jest collusion
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 28-06-2010 o 14:23

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    a mi się wydawało, że to bezpieczna gra do budowania fajnego rolla

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    przepraszam, co to są "dony" i "na bubblu" ?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    dlatego sie nie gra takich gier jak dony, az sie prosi o collusion, o botach nie wspominajac.
    Grajac dony musisz wliczyc w ryzyko zawodowe ze paru graczy moze grac razem ze soba
    A to w zwykłych Donk&Go tak nie jest?

  6. #6
    nie, bo tam sie to zwyczajnie nie oplaca, donk&go trzeba wygrywac, dona nie przegrywac

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Boty się nie opłacają? Przecież Donk&Go i DONy to formy pokera stworzone z myślą o botach.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    dlatego sie nie gra takich gier jak dony, az sie prosi o collusion, o botach nie wspominajac.
    Grajac dony musisz wliczyc w ryzyko zawodowe ze paru graczy moze grac razem ze soba

    /update, lol widzialem wykresy, niezle im szlo nawet, juz rozumiem 'chcenie'
    btw troche mi zal wszystkich ktorzy graja na dony na ongame albo jakichs bossmediach, tam pewnie w kazdym DONie jest collusion
    A przy 6max omaha pl nie da sie collusion robić? Skype czy stream z 3kont i grają w otwarte karty z tobą. To samo gra FL jeden z powietrzem pule podbija żeby drugiem monstera na stoliku opłacili. Potem okazuje się że gość z 35o podbijał flop AAQ myślisz sobie co za debil nie umie grać a on koledze względnie swojemu second account nabijał pulę.
    Najmniejsze prawdopodobieństwo że cię nie oszukują jest w MTT bo tam raczej ciężko jest o takie zabawy gdyż jest szybka rotacja graczy na stoliku i nikt sam nie zajmuje miejsca z kim chce grać. Ale pewnie i tak na kilka kont grają tam niektórzy.
    Przecież te Dony nie musiały grać dwie czy trzy osoby wystarczył jeden gość na trzech kontach. Poza tym w takich grach jak Dony można sobie bota ustawić że będzie grał na trzech kontach i rozda swoje żetony z jednego na dwa inne konta i już zysk będzie stały.
    Pokerstars niby tak wszystko ładnie ściga a czemu nie zlikwidują tych Chińczyków a właściwie programów grających z Chin na studzie przecież na 2+2 też jest o tym pisane. Ciekawe czemu wszyscy chinole studa pokochali a od omahy i holdema jakoś trzymają się z daleka. Bo pewnie program napisali który gra na kilku kontach i wie czy dojdzie czy nie dojdzie bo widzi połowę kart z talii. Na dodatek nie pokeroom złapał tych oszustów tylko sami gracze a to daje jedynie do myślenia że sieci w dupie mają boty bo liczy się ruch i rake.