Zobacz wyniki ankiety: Jak zagłosujesz w II turze?

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na Bronka

    69 51.49%
  • na Jarka

    37 27.61%
  • nie zagłosuje

    22 16.42%
  • oddam nieważny głos

    6 4.48%
Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 149
  1. #51
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja tylko jednego nie rozumiem - że co poniektórzy z tych co byli za skrajnym liberałem w pierwszej turze, w drugiej opowiadają się za skrajnym konserwatystą ...?...

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Wielu rzeczy jak widać nie rozumiesz. Ci o których piszesz w większości nie opowiadają się za jednym tylko przeciwko temu drugiemu. Ciężko to pojąć? Przecież nie tak dawno sami głosowaliście przeciwko kaczyzmowi czy jak to tam nazywacie, więc ocb?

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    A wy przeciwko czemu głosujecie? Pytam poważnie, bo nie wiem.

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Rozumiem, że Kaczyński jest za całkowitą legalizacją pokera? W takim razie czy mówił cos może o zerowej stawce?
    Może tak, może nie, a Bronek na 100% jest za delegalizacją. I to dla mnie zamyka temat, wolę dużą niepewność czy będzie dobrze, niż 100% pewność że będzie źle.

    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    A wy przeciwko czemu głosujecie? Pytam poważnie, bo nie wiem.
    Jeśli o mnie chodzi, to przeciwko partii, która chce całkowicie zdelegalizować pokera.

    Sting

  5. #55
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ten człowiek nawet nie wie jak myszkę chwycić - no ale skąd ma to wiedzieć skoro on przecież nigdy w życiu żadnej myszki nie głaskał
    Za to ty jesteś w tym świetny bo przecież masz żonę i dziecko, czym się strasznie jarasz w 80% swoich postów. Co za idiota z ciebie. Mam wątpliwości, czy masz rodzinę, a nie jesteś skrytym koniobijem. Jeżeli masz to szczerze jej współczuję. Za jakiś czas dziecko będzie się ciebie wstydziło. Gwarantuję. Chyba, że będzie tak durne jak ty.

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Wiem że mały pikuś, przypominałem tak dla śmiechu bardziej
    Mogę się mylić, ale z kontekstu mi wynika, że nie zrozumiałeś uwagi Vig'a

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Zrozumiałem.

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Sting ma 100% racji.

    Nie jestem w stanie zrozumieć jak można być pokerzystą i nadal gosować na PO (lub kogoś z PO).

    No, kto jak kto ale pokerzyści powinni wiedzieć, jakie "idee" tak naprawdę towarzyszą tej partii i z jakim "profesjonalizmem" walczy o ich urzeczywistnienie.

    Zresztą róbta co chceta. Mojego głosu w każdym razie nikt związany z PO nie dostanie już nigdy.

    I przeciwko PO jestem w stanie nawet zatkać nos i postawić krzyżyk na JarKacza.

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Po prostu wiemy że wokół pokera świat się nie kręci.

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Jasne.

    Ale na przykładzie pokera widzieliśmy jak ta partia działa, bo na pokerze sie znamy.

    Na innych rzeczach sie nie znamy ale możemy założyć, że w tych "innych" działa podobnie, bo czemu miałoby być inaczej

    Czyli dyletanctwo pokryte wodolejstwem.